Μεγάλη νίκη της Βέροιας επί του Λεβαδειακού με 2-1

«4 ΣΤΑ 4» ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗ «ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ»
Μεγάλη νίκη πέτυχε η Βέροια στην εντός έδρας αναμέτρηση με το Λεβαδειακό στο Δημοτικό Στάδιο Βέροιας στα πλαίσια της 7ης αγωνιστικής της Super League. Το σκορ άνοιξε ο Μπατιόν στο 21' όπου αμαρκάριστος, μετά από εκτέλεση φάουλ, έστειλε με κεφαλιά τη μπάλα στα δίχτυα του Σηφάκη. Τέσσερα λεπτά αργότερα, στο 25', ο Ντουμίτρου εκμεταλλευόμενος την ασυνεννοησία του Τομάς με τον Σηφάκη, έκανε το 2-0 με σουτ σε κενή εστία. Ένα λεπτό αργότερα, ο Λεβαδειακός αντέδρασε με σουτ του Σοτέλο σε κενή εστία...
έπειτα από παράλληλη μπαλιά του Μπορνταγκαράι, διαμορφώνοντας το τελικό σκορ 2-1. Μια ακόμα μεγάλη νίκη για την «Βασίλισσα» η οποία αποδεικνύει περίτρανα πως φέτος θα είναι η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος!!!