Αυτοί είναι οι επιτυχόντες του 2ου Λυκείου

58 ΝΕΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ!
Ανακοινώθηκαν σήμερα το πρωί οι βάσεις εισαγωγής και τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ - ΤΕΙ, βάζοντας έτσι τέλος στην αγωνία εκατοντάδων μαθητών της Βέροιας. Από το 2ο Λύκειο της πόλης, ανακοινώθηκαν και τα ονόματα των 58 επιτυχόντων, που από σήμερα πλέον αποκαλούνται φοιτητές.
Καλή σταδιοδρομία σε όλους. Δείτε τα ονόματα:
Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ
ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΩΡΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΥΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΟΜΝΑ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ
ΔΑΝΑΗ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗ
ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΣΤΥΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ


Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ
ΠΑΡΘΕΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΓΑΛΑΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΓΙΕΛΙ
ΑΡΙΟΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΑΒΟΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΖΗΣΕΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΣΑ
ΣΟΦΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΩΣΤΑΛΑΡ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΧΜΟΥΤΛΛΑΡΙ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΙΑΝΟΒΕΦΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΣΙ
ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΙΝΤΖΙΛΑΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΡΑΓΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΡΑΪΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΑΚΚΑΡΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΣΤΡΙΜΠΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ
ΧΡΥΣΗ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΕΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΤΣΙΠΑ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΥΡΙΓΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ