Οι προαγόμενοι, απολυόμενοι και αριστούχοι μαθητές του 1ου ΓΕΛ Βέροιας (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Από τη Διεύθυνη του 1ου ΓΕΛ Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών των τριών τάξεων του Λυκείου, που κατάφεραν να προαχθούν, να απολυθούν και να αριστεύσουν. Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου ΓΕΛ Βέροιας συγχαίρουν όλους τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου για την επιτυχή φοίτηση και προαγωγή ή
απόλυση τους. Στους προαχθέντες/χθείσες, εύχονται καλή ξεκούραση και δύναμη για την συνέχεια της προσπάθειας τους και στους αποφοίτους, καλή σταδιοδρομία και επιτυχία σ’ ό,τι επιλέξουν. Οι μαθητές και οι μαθήτριες όλων των τάξεων του 1ου ΓΕΛ Βέροιας που αρίστευσαν το σχολικό έτος 2016-2017 είναι οι εξής:

Μαθητές που προάγονται Α' Τάξη
Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΒΑΪΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
5
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΕΜΟΝΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
8
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
9
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
10
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
12
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΝΤΙΑΝΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
13
ΓΚΕΡΝΤΟΥΚΙ
ΟΛΤΑ
ΦΑΤΜΙΡ
14
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16
ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
17
ΔΗΜΑΚΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
18
ΕΚΤΩΡΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ -  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20
ΖΕΜΠΕΡΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21
ΗΛΩΡΙΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22
ΘΕΜΕΛΗ
ΝΙΚΟ
ΒΑΣΙΛ
23
ΙΑΤΡΙΔΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
24
ΚΑΚΑΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25
ΚΑΡΑΦΙΛΑΙ
ΟΡΕΣΤ
ΙΛΙΡΙΑΝ
26
ΚΑΡΑΦΟΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
27
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΑΝΘΙΜΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
28
ΚΟΤΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
29
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30
ΚΡΟΜΜΥΔΑ
ΧΑΙΔΩ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31
ΚΥΡΤΣΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΥΜΑΤΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
32
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
33
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
34
ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
35
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
36
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37
ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
38
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
39
ΜΟΥΡΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40
ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ - ΗΛΙΑΣ
41
ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
42
ΜΤΣΕΝΤΛΙΣΒΙΛΙ
ΝΙΚΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΤΑΒΙΤ
43
ΝΙΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
44
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
45
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46
ΝΤΟΒΑ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
47
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
48
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
49
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
50
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
51
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΕΦΕΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
52
ΠΑΠΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
53
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
54
ΠΑΤΡΙΚΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ
ΙΩΑΝΝΗΣ
55
ΠΕΡΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
56
ΠΕΤΡΑΚΟΠOΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
57
ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
58
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ
ΖΩΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
59
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΟΡΙΤΣΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
60
ΣΟΥΛΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
61
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
62
ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
63
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
64
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
65
ΤΕΡΖΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
66
ΤΖΙΛΙΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
67
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
68
ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
69
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
70
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
71
ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΑΜΠΙ
72
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΑΝ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΥΛΟΣ
73
ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
74
ΦΛΩΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
75
ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
76
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
77
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
78
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
79
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


Αριστούχοι Α' Τάξης:

Α
Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
1
ΣΟΥΛΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
19,9
2
ΚΡΟΜΜΥΔΑ
ΧΑΙΔΩ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19,7
3
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19,7
4
ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19,7
5
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΕΜΟΝΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
19,6
6
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,6
7
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,6
8
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,6
9
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,6
10
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΝΤΙΑΝΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19,5
11
ΜΟΥΡΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,5
12
ΦΛΩΡΟΥ
ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,5
13
ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19,5
14
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,4
15
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19,3
16
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19
17
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
18,9
18
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18,9
19
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,9
20
ΔΗΜΑΚΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
18,8
21
ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18,8
22
ΝΤΟΒΑ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
18,7
23
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ
ΖΩΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
18,6
24
ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
18,3
25
ΙΑΤΡΙΔΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
18,2
26
ΚΑΚΑΡΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,2
27
ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
18,1
28
ΠΕΤΡΑΚΟΠOΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
18,1

Μαθητές που προάγονται Β' Τάξη

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2
ΒΑΝΤΣΗ
ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
5
ΒΕΛΕΝΤΖΑ
ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
6
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
8
ΓΙΩΤΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9
ΓΡΟΠΑΛΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10
ΖΙΑΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11
ΖΟΥΖΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
12
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
13
ΘΩΜΑΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
14
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15
ΚΑΚΙΡΔΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΛΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
20
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21
ΚΑΡΑΓΙΟΥΒΑΝΝΗ
ΣΜΑΡΑΓΔΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
23
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24
ΚΕΣΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΟΣΜΑΣ
25
ΚΕΧΑΓΙΑΣ
ΣΙΜΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27
ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
28
ΚΟΓΚΕΖΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29
ΚΟΡΔΑΤΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
31
ΚΟΤΡΙΔΟΥ
ΕΛΙΖΑ
ΑΝΔΡΕΑΣ
32
ΚΟΥΝΑΛΗ
ΟΛΓΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
33
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
34
ΚΩΤΟΥΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΘΩΜΑΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
36
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
37
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38
ΜΑΚΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
39
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
40
ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
41
ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42
ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
43
ΜΑΤΣΑΛΑ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
44
ΜΑΥΡΙΔΟΥ
ΘΕΑΝΩ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45
ΜΑΥΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
46
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
47
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ
48
ΜΠΑΓΙΟΣ
ΖΗΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
49
ΜΠΑΚΑΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΣ
50
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
51
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
52
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
53
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
54
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
55
ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
56
ΜΩΫΣΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
57
ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
58
ΝΙΚΑ
ΣΟΦΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
59
ΝΙΚΑΙ
ΑΘΗΝΑ
ΑΡΝΤΙΑΝ
60
ΝΟΧΟΥΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
61
ΟΥΖΟΥΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
62
ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
63
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
64
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΙΜΗ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
65
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
67
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
68
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ
69
ΠΕΛΕΚΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
70
ΡΙΣΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΕΤΡΟΣ
71
ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72
ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
73
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
74
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
75
ΣΠΕΧΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
76
ΣΤΕΜΠΑΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΛΦΡΕΝΤ
77
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
78
ΣΤΟΤΣΕΝΙ
ΙΩΑΝΝΑ
ΡΟΜΙ
79
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
80
ΤΖΙΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΑΖΜΙΡ
81
ΤΖΟΥΒΑΡΑ
ΘΕΟΔΟΤΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
82
ΤΖΟΥΦΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
83
ΤΟΥΦΕΞΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
84
ΤΡΟΧΙΔΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΩ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
85
ΤΣΕΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
86
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
87
ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
88
ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
89
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
90
ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
91
ΧΑΛΚΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
92
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
93
ΧΩΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Αριστούχοι Β' Τάξης:

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
1
ΚΟΤΡΙΔΟΥ
ΕΛΙΖΑ
ΑΝΔΡΕΑΣ
19,6
2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19,6
3
ΒΕΛΕΝΤΖΑ
ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19,5
4
ΖΙΑΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,5
5
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
19,5
6
ΜΑΤΣΑΛΑ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
19,5
7
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19,4
8
ΚΟΡΔΑΤΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19,4
9
ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,4
10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19,3
11
ΤΖΙΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΑΖΜΙΡ
19,3
12
ΤΟΥΦΕΞΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
19,3
13
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,1
14
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΘΩΜΑΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
19
15
ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19
16
ΜΠΑΓΙΟΣ
ΖΗΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18,9
17
ΚΩΤΟΥΛΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18,8
18
ΤΣΕΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
18,8
19
ΝΙΚΑ
ΣΟΦΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18,7
20
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
18,5
21
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18,5
22
ΜΑΥΡΙΔΟΥ
ΘΕΑΝΩ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,1
23
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18,1

Μαθητές που απολύονται Γ' Τάξη:

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΑΡΑΒΑ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4
ΑΡΑΠΙΔΟΥ
ΘΕΟΠΟΥΛΑ
ΣΑΒΒΑΣ
5
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10
ΓΚΙΟΡΤΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11
ΓΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
13
ΓΩΤΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14
ΔΑΒΙΤΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17
ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20
ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21
ΖΟΥΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
22
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
23
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
24
ΚΑΪΛΙΔΟΥ
ΑΓΑΠΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25
ΚΑΚΟΥΛΗ
ΕΥΛΑΜΠΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26
ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ
ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
28
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29
ΚΑΡΥΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30
ΚΕΛΕΜΠΕΚΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
31
ΚΙΤΣΩΝΑ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΧΡΗΣΤΟΣ
32
ΚΙΤΣΩΝΑ
ΜΑΡΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
33
ΚΟΛΥΠΕΤΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
34
ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
35
ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
36
ΚΡΥΠΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
38
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΠΡΑΞΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40
ΚΥΡΤΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
41
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΖΟΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
42
ΛΕΝΑΚΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ
ΣΕΦΕΡ
43
ΛΙΑΝΙΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44
ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
45
ΜΑΝΤΣΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ
ΧΡΗΣΤΟΣ
46
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
48
ΜΗΛΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΑΝΙΑ
ΠΑΥΛΟΣ
49
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
50
ΜΠΑΛΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
51
ΜΠΕΣΙΝΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53
ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
54
ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
55
ΝΤΟΥΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΣ
56
ΟΥΤΣΕΤΑΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
57
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
58
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
59
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΗΓΑΣ
60
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61
ΠΕΪΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
62
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
63
ΡΙΖΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
64
ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
65
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66
ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
67
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
68
ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
69
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
70
ΤΑΣΤΕΜΗΡ
ΕΥΡΥΔΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
71
ΤΕΓΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
72
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
73
ΤΟΠΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74
ΤΟΡΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΛΕΑΡΧΟΣ
76
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77
ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
78
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ
ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
79
ΤΣΑΜΙ
ΤΖΟΝΗ
ΑΡΤΟΥΡ
80
ΤΣΑΡΤΣΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
81
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
82
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
83
ΤΣΙΟΤΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
84
ΤΣΙΟΥΜΕΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
85
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
86
ΦΙΛΟΣΟΓΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
88
ΧΑΣΙΩΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
89
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ
ΑΝΑΤΟΛΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Μαθητές που αρίστευσαν Γ' Τάξη:

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
Μέσος Όρος
1
ΝΤΟΥΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΣ
19,6
2
ΚΟΛΥΠΕΤΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19,5
3
ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19,5
4
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19,5
5
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19,4
6
ΤΣΙΟΥΜΕΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
19,4
7
ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
19,3
8
ΓΚΙΟΡΤΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19,2
9
ΤΑΣΤΕΜΗΡ
ΕΥΡΥΔΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
19,1
10
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19
11
ΓΩΤΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
12
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19
13
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18,8
14
ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18,8
15
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,8
16
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18,8
17
ΑΡΑΒΑ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18,7
18
ΤΣΑΡΤΣΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18,5
19
ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18,4
20
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
18,2
21
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18,2
22
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΗΓΑΣ
18,2
23
ΔΑΒΙΤΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18,1
24
ΚΥΡΤΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
18,1


Δημοφιλείς αναρτήσεις