Διαρκής είναι η ενίσχυσή του Γενικού Νοσοκομείου Ημαθίας σε ιατρικό προσωπικό. Πιο συγκεκριμένα, το πρωί της Τρίτης 26 Σεπτεμβρίου εντάχθηκε στο ιατρικό δυναμικό, ο Επιμελητής Β' Χειρουργικής Β. Ποζίδης. Τον εξαίρετο επιστήμονα καλωσόρισε προσωπικά ο Διοικητής Ημαθίας Πλιόγκας, ο οποίος του ευχήθηκε καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
-
Η χρυσή λίρα έχει σημειώσει σημαντική άνοδο στην αξία της, ξεπερνώντας τα 600 ευρώ. Η Τράπεζα της Ελλάδος διαμορφώνει τις
-
Η νεολαία της Βέροιας βγαίνει για νυχτερινή διασκέδαση στον Πλαταμώνα, έναν προορισμό που έχει κερδίσει τη φήμη ως η...
-
Η Καστανιά είναι το πιο πράσινο χωριό της Βέροιας, ένας μαγευτικός προορισμός που βρίσκεται μέσα σ' ένα καταπράσινο δάσος. Το τοπίο
-
Ένα γευστικό φεστιβάλ, το Canteen Festival που διοργανώνεται σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας, έχει στα σκαριά και ο δήμος Βέροιας
-
Ο υποχρεωτικός καθαρισμός οικοπέδων και ακάλυπτων χώρων, εφαρμόστηκε με ένα σημαντικό νομοθετικό κενό, δηλαδή χωρίς την
-
Η είδηση έσκασε πριν από λίγα λεπτά στα δημοσιογραφικά γραφεία του veriotis.gr και έχει προκαλέσει πανικό στα gossip της Βέροιας. Ένα από
-
Πένθιμα θα χτυπήσουν οι καμπάνε των εκκλησιών της Μητρόπολης Βέροιας, Νάουσας και Καμπανίας το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024,
-
Νέες ανατροπές έχουμε στην οικονομική ζωή της Βέροιας. Το φθινόπωρο που μας έρχεται, θα έχουμε καταιγιστικές εξελίξεις όσον αφορά τα
-
H ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. στο πλαίσιο των προγραμματισμένων έργων συντήρησης του δικτύου διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας, ανακοίνωσε προσωρινές
-
Λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της θεατρικής παράστασης «ΑΜΛΕΤ», η οποία παρουσιάστηκε το βράδυ της Πέμπτης 25 Ιουλίου 2024 στο
Ποια ενίσχυση? Πείτε μας και πόσοι αποχώρησαν πριν έρθει! Αλλοι 3 χρειάζεται να έρθουν!
ΑπάντησηΔιαγραφήΕπικουρικός είναι ο γιατρος, όχι μόνιμος! Επιμελητής Β είναι μεν όχι όμως μόνιμος. Κοινώς αν προκύψει μόνιμη θέση κάπου άλλου, θα φύγει. Παρόλα αυτά είναι μια σημαντική ενίσχυση σε ένα πολύπαθο τμήμα. Το ζητούμενο όμως είναι οτι όσοι χειρουργοί και αν έρθουν χωρίς αναισθησιολόγους δεν γίνονται χειρουργεία. Όποτε μάλλον υπερβολικοί οι πανηγυρισμοί.
ΑπάντησηΔιαγραφήΣτον Άγιο Λουκά και στην Γενική έχει αναισθησιολογους,έχεις λεφτά ζεις ,δεν έχεις ; έτσι είναι η ζωή σήμερα ζεις αύριο δεν ζεις,η επιτελικη αξιοκρατία στις δόξες της.
ΔιαγραφήΦέρνει μηχανήματα, τον κράζουν πως δεν έχουμε γιατρούς! Φέρνει γιατρούς, τον κράζουν πως δεν φτάνουν! Παιδιά να ξέρετε πως το Νοσοκομείο μας έχει μπει σε τροχιά ανάπτυξης τετοια που δεν ειχαμε ποτέ. Κι όταν όλα τα γειτονικά μαραζωνουν .
ΑπάντησηΔιαγραφήΠχ. όταν οι γείτονες σου είναι στο 2 με άριστα το 10 ,και εσύ πας για το 3, εεεεεεε δεν είσαι ΑΡΙΣΤΟΎΧΟΣ στις πράξεις, μόνο στα λόγια,και από λόγια επιτελικά και αξιοκρατικά άκρως επικοινωνιακά χορτάσαμε. Όταν το αντιληφθείς και εσύ αγαπητή Βασιλική και οι ομοϊδεάτες σου τότε υπάρχει ελπίδα για την βάση. Το αν μου αρχίσεις για τον τσυριζα ,τις Πρέσπες κτλ τότε επιβεβαιώνεις τα λόγια μου.
ΔιαγραφήΣαν τα φροντιστήρια μοιάζει η είδηση. Ανακοινώνουν μόνο τους επιτυχόντες και όχι τους αποτυχόντες. Καλά λέει πιο πάνω ο φίλος, εφόσον δεν ανακοινώνονται και οι αποχωρήσεις δημιουργήται ψευδή εντύπωση.
ΑπάντησηΔιαγραφήtsax 8eos <3
ΑπάντησηΔιαγραφή