Νωρίτερα το κλιμάκιο επισκέφθηκε τα ΓκαιΠ εκκοκκιστήρια βάμβακος και συζήτησε αναλυτικά για την παραγωγή, επεξεργασία και διάθεση του προϊόντος με τον κ. Νίκο Ουσουντζόγλου. Στην επίσκεψη ήταν παρών και ο υπ. περιφερειακός σύμβουλος κ. Χρήστος Πριονίδης.
Για 2η φορά στην Αλεξάνδρεια, μέσα σε μια εβδομάδα ο Παπαστεργίου
Με την επίσκεψη στο Δημαρχείο και τη συνάντηση με τον Δήμαρχο κ. Παναγιώτη Γκυρίνη, ολοκληρώθηκε ακόμη ένας κύκλος επαφών του επικεφαλής της περιφερειακής παράταξης «Πράξεις για τη Μακεδονία» Χρήστου Παπαστεργίου, στην Ημαθία. Υπενθυμίζεται ότι ο κ. Παπαστεργίου βρέθηκε στην Αλεξάνδρεια για δεύτερη φορά εντός μιας εβδομάδας. Στη σύσκεψη που ακολούθησε στο Δημαρχείο συμμετείχαν ακόμη ο Αντιδήμαρχος κ. Στέφανος Δελιόπουλος και από την πλευρά της περιφερειακής παράταξης ο υπ. περιφερειακός σύμβουλος κ. Γρηγόρης Γιοβανόπουλος, ο γραμματέας της Τ.Ο. ΠΑΣΟΚ -ΚΙΝΑΛ κ. Σταύρος Γιάντσης και ο πρώην Δήμαρχος Αλεξάνδρειας κ. Μπάμπης Γκιόνογλου.
Νωρίτερα το κλιμάκιο επισκέφθηκε τα ΓκαιΠ εκκοκκιστήρια βάμβακος και συζήτησε αναλυτικά για την παραγωγή, επεξεργασία και διάθεση του προϊόντος με τον κ. Νίκο Ουσουντζόγλου. Στην επίσκεψη ήταν παρών και ο υπ. περιφερειακός σύμβουλος κ. Χρήστος Πριονίδης.
Η επίσκεψη στην Αλεξάνδρεια ολοκληρώθηκε με συνέντευξη τύπου, όπου ο κ. Παπαστεργίου αφού ευχαρίστησε όλους όσοι συμμετείχαν στις συναντήσεις, αναφέρθηκε στα συμπεράσματά του από αυτές και, εν συνεχεία, στις επόμενες δράσεις της παράταξης.
Νωρίτερα το κλιμάκιο επισκέφθηκε τα ΓκαιΠ εκκοκκιστήρια βάμβακος και συζήτησε αναλυτικά για την παραγωγή, επεξεργασία και διάθεση του προϊόντος με τον κ. Νίκο Ουσουντζόγλου. Στην επίσκεψη ήταν παρών και ο υπ. περιφερειακός σύμβουλος κ. Χρήστος Πριονίδης.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
-
Η χρυσή λίρα έχει σημειώσει σημαντική άνοδο στην αξία της, ξεπερνώντας τα 600 ευρώ. Η Τράπεζα της Ελλάδος διαμορφώνει τις
-
Η νεολαία της Βέροιας βγαίνει για νυχτερινή διασκέδαση στον Πλαταμώνα, έναν προορισμό που έχει κερδίσει τη φήμη ως η...
-
Η Καστανιά είναι το πιο πράσινο χωριό της Βέροιας, ένας μαγευτικός προορισμός που βρίσκεται μέσα σ' ένα καταπράσινο δάσος. Το τοπίο
-
Ένα γευστικό φεστιβάλ, το Canteen Festival που διοργανώνεται σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας, έχει στα σκαριά και ο δήμος Βέροιας
-
Ο υποχρεωτικός καθαρισμός οικοπέδων και ακάλυπτων χώρων, εφαρμόστηκε με ένα σημαντικό νομοθετικό κενό, δηλαδή χωρίς την
-
Η είδηση έσκασε πριν από λίγα λεπτά στα δημοσιογραφικά γραφεία του veriotis.gr και έχει προκαλέσει πανικό στα gossip της Βέροιας. Ένα από
-
Πένθιμα θα χτυπήσουν οι καμπάνε των εκκλησιών της Μητρόπολης Βέροιας, Νάουσας και Καμπανίας το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024,
-
Νέες ανατροπές έχουμε στην οικονομική ζωή της Βέροιας. Το φθινόπωρο που μας έρχεται, θα έχουμε καταιγιστικές εξελίξεις όσον αφορά τα
-
H ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. στο πλαίσιο των προγραμματισμένων έργων συντήρησης του δικτύου διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας, ανακοίνωσε προσωρινές
-
Λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της θεατρικής παράστασης «ΑΜΛΕΤ», η οποία παρουσιάστηκε το βράδυ της Πέμπτης 25 Ιουλίου 2024 στο
Καλά ρε Γκυρινη στο φίλο σου τον Χαλκίδη δεν πηγές ντροπή αχάριστος
ΑπάντησηΔιαγραφή