Οι προαγόμενοι και αριστούχοι μαθητές του 2ου Γυμνασίου Βέροιας

Ανακοινώθηκαν από τη Διεύθυνση του 2ου Γυμνασίου Βέροιας, όλα τα ονόματα των αριστούχων μαθητών, καθώς και αυτών που προήχθησαν και απολύθηκαν και από τις τρεις τάξεις του Σχολείου. Στους παρακάτω πίνακες μπορείτε να διαβάσετε όλα τα ονόματα αναλυτικά. Πολλά θερμά συγχαρητήρια σ' όλα τα παιδιά για τις προσπάθειές τους και ειδικά σ' εκείνους τους μαθητές που κατάφεραν χτυπήσουν υψηλές βαθμολογίες:


Προάγονται από την Α΄ τάξη:
Α/Α
Αριθμόςμητρώου
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
5547
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2
5548
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3
5549
ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4
5550
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5
5646
ΒΑΝΤΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6
5551
ΒΕΛΕNΤΖΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
7
5552
ΒΕΡΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8
5553
ΒΕΡΓΟΥ
ΘΩΜΑΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9
5641
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10
5554
ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11
5555
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12
5556
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
13
5558
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14
5559
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
15
5560
ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16
5645
ΓΚΟΥΤΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17
5643
ΔΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18
5561
ΔΗΜΟΥ
ΑΝΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19
5562
ΔΟΓΓΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20
5563
ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21
5564
ΖΑΝΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΙΜΩΝ
22
5566
ΖΟΥΖΩΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23
5567
ΗΛΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
24
5471
ΙΓΚΝΑΤΟΒΑ (IGNATOVA)
ΜΙΛΙΑΝΑ (MILIYANA)

25
5568
ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26
5569
ΚΑΚΑΒΕΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27
5570
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
28
5571
ΚΑΜΠΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
29
5572
ΚΑΠΝΑ
ΗΛΙΑΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30
5647
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
31
5573
ΚΑΣΙΑΡΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
32
5648
ΚΑΤΣΑΡΣΚΑ (KATSARSKA)
ΜΠΟΡΙΣΛΑΒΑ (BORISLAVA)
ΟΓΚΝΙΑΝ
33
5574
ΚΕΒΑΝΙ (QEVANI)
ΝΕΒΡΟΥΣ (NEVRUS)
ΣΕΦΕΝΤΙΝ (SEFEDIN)
34
5575
ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
35
5576
ΚΙΡΤΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
36
5577
ΚΟΤΣΥΒΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
37
5578
ΚΟΥΤΟΒΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38
5579
ΚΡΟΜΜΥΔΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39
5580
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40
5581
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΛΑΖΑΡΟΣ
41
5582
ΛΑΝΑΡΑ
ΕΛΠΙΔΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
42
5583
ΛΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

43
5584
ΜΑΡΑ(MARA)
ΚΛΕΑ(KLEA)
ΛΕΟΝΑΡΝΤ(LEONARD)
44
5585
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
45
5649
ΜΕΡΟΛΛΙ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΝΑΛΤΟΝ
46
5586
ΜΕΣΚΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΙΧΑΗΛ
47
5587
ΜΠΛΕΤΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
48
5588
ΜΠΟΥΤΖΙΩΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
49
5590
ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
50
5591
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
51
5592
ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52
5593
ΝΤΟΝΤΟΣ
ΡΑΦΑΗΛ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
53
5594
ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
54
5595
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
55
5596
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
56
5597
ΠΑΣΧΟΥΛΑ
ΖΩΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57
5598
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
58
5642
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
59
5599
ΠΙΠΙΛΙΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
60
5600
ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΒΗΘΛΕΕΜ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
61
5601
ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
62
5602
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
63
5603
ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
64
5604
ΣΙΑΡΑΨΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
65
5605
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
66
5606
ΣΟΡΡΑ (SORRA)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ALEKSANDROS)
ΝΤΟΥΡΙΜ (DURIM)
67
5607
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΥΛΟΣ
68
5608
ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
69
5609
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
70
5610
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
71
5611
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
72
5612
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
73
5613
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74
5614
ΣΥΚΙΩΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
75
5615
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
76
5616
ΣΥΜΠΕΘΕΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77
5617
ΣΥΡΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78
5618
ΣΥΡΣΥΡΗ
ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
79
5619
ΤΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
80
15620
ΤΖΙΜΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
81
5621
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
82
5622
ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
83
5623
ΤΟΛΟΥΜΙ (TOLLOUMI)
ΜΑΡΙΟΣ (MARIO)
ΑΡΝΤΙΑΝ
84
5624
ΤΟΥΛΙΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
85
5625
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΩΡΑΙΑ- ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
86
5626
ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87
5627
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΠΑΥΛΟΣ
88
5629
ΤΣΙΑΡΟΓΑ
ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
89
5630
ΤΣΙΦΙΝΔΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
90
5631
ΤΣΙΦΙΝΤΑΡΗ
ΝΕΦΕΛΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
91
5632
ΦΑΝΤΙΔΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
92
5633
ΦΥΛΑΚΤΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
93
5634
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
94
5636
ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ
ΓΑΛΗΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
95
5637
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
96
5638
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΕΛΠΙΝΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
97
5639
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ

Β) Πρ
Προάγονται από την Β΄ τάξη:
Α/Α
Αριθμός μητρώου
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
5451
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2
5452
ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
3
5453
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
4
5454
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
5
5455
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6
5456
ΒΕΡΙΓΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΓΚΙΟΥΣ
7
5457
ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8
5458
ΓΙΔΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9
5459
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
10
5545
ΓΚΟΓΚΑ
ΝΤΑΪΑΝΑ
ΓΙΩΡΓΟ
11
5460
ΔΑΜΚΑΛΗΣ
ΕΚΤΩΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12
5461
ΔΑΜΤΣΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13
5463
ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ
14
5464
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15
5465
ΖΕΡΒΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16
5466
ΖΗΣΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17
5467
ΗΛΙΑΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
18
5468
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
5469
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΘΩΜΑΣ
20
5470
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΛΙΚΗ
ΘΩΜΑΣ
21
5472
ΙΝΤΖΕΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
22
5473
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23
5474
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΝΔΡΕΑΣ
24
5476
ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25
5477
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
26
5478
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27
5546
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
28
5479
ΚΑΡΙΩΤΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΙΩΑΝΝΗΣ
29
5480
ΚΑΣΙΑΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
30
5481
ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
31
5541
ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΩΤΙΟΣ
32
5482
ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
33
5483
ΚΕΒΑΝΙ (QEVANI)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ (KRISTINA)
ΣΕΦΕΝΤΙΝ (SEFEDIN)
34
5487
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35
5543
ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
36
5488
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37
5489
ΛΑΝΑΡΑ
ΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38
5490
ΛΑΦΑΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
39
5491
ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
40
5492
ΛΟΥΛΗ (LULI)
ΕΛΕΡΤ (ELERT)
ΛΕΦΤΕΡ (LEFTER)
41
5493
ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
42
5494
ΜΑΝΟΥΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
43
5496
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΘΩΜΑΣ
44
5495
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ

45
5497
ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

46
5499
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

47
5500
ΝΙΚΟΛΟΒ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ

48
5501
ΝΤΑΝΓΚΛΛΙ
ΙΩΑΝΝΑ
ΕΝΤΟΥΑΡΤ

49
5502
ΝΤΟΝΤΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50
5503
ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΦΑΝΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

51
5504
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

52
5505
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

53
5506
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

54
5507
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΜΕΛΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ

55
5508
ΠΕΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

56
5509
ΠΕΠΑ (PEPA)
ΑΛΜΠΕΡΤ (ALBERT)
ΑΡΙΑΝ

57
5510
ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ

58
5544
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ

59
5511
ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

60
5513
ΣΙΜΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

61
5514
ΣΟΥΛΑ
ΑΡΙΦ
ΙΣΜΕΤ

62
5515
ΣΟΥΛΑ
ΔΑΝΗΛ
ΙΣΜΕΤ

63
5518
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ

64
5520
ΣΥΡΣΥΡΗ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΦΩΤΙΟΣ

65
5521
ΤΖΓΙΡΑΤΖΕ (JGIRADZE)
ΤΑΜΟΥΝΑ (TAMUNA)
TZEMAL (ΞΕΜΑΛ)

66
5523
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ

67
5524
ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

68
5525
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

69
5527
ΤΣΕΓΓΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ

70
5528
ΤΣΕΚΡΕΖΙ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΑΜΙ

71
5529
ΤΣΕΛΑ (CELA)
ΕΛΙΣΟΝ (Elison)
ΦΛΑΜΟΥΡ (Flamur)

72
5530
ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

73
5532
ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

74
5534
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ

75
5535
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ

76
5536
ΧΑΡΕΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

77
5537
ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

78
5538
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΙΧΑΗΛ

79
5539
ΧΕΙΜΩΝΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΘΩΜΑΣ

80
5540
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ



 ολύονται Προάγονται από την Γ΄ τάξη:

Α/Α
Επώνυμο μαθητή
Όνομα μαθητή
Όνομα πατέρα
1
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
ΜΑΡΘΑ
ΧΑΡΙΤΟΣ
3
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4
ΑΜΠΑΤΣΙΔΟΥ
ΣΟΥΖΑΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
5
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7
ΒΕΛΕΝΤΖΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
8
ΓΑΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10
ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11
ΓΚΟΥΤΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12
ΔΑΛΑ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
13
ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ
ΘΩΜΑΣ
AΘΑΝΑΣΙΟΣ
14
ΔΟΥΡΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15
ΕΚΑΤΟ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16
ΖΓΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17
ΖΕΝΟΥΝΛΛΑΡΙ
ΦΡΕΣΚΙΝΤΑ
ΑΡΝΤΙΑΝ
18
ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗ
ΕΛΛΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΡΑΦΑΗΛ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

20
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΥΜΕΩΝ

22
ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ
ΑΓΑΠΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23
ΚΑΚΑΒΕΛΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24
ΚΑΚΟΥΛΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΜΑΡΚΟΣ

25
ΚΑΠΡΑΡΑ
ΠΑΝΩΡΑΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ

26
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ

27
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΕΡΜΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

28
ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

29
ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30
ΚΑΡΑΦΙΛΑΙ  (KARAFILAJ)
ΠΕΤΡΟΣ (PETROS)
ΙΛΙΡΙΑΝ (IIIRJAN)

31
ΚΑΣΑΠΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ

32
ΚΕΣΟΓΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΣΜΑΣ

33
ΚΟΓΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ

34
ΚΟΤΡΙΔΟΥ
ΑΝΘΙΜΗ
ΚΩΝ/ΝΟΣ

35
ΚΟΥΜΟΥΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΘΩΜΑΣ

36
ΚΟΥΤΟΒΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

37
ΚΡΙΑΡΑ
ΕΛΠΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

38
ΜΑΝΕΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

39
ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40
ΜΠΑΚΑΛΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ

41
ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΛΟΝΑΡΝΤ

42
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ

43
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

44
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ

45
ΠΑΣΧΟΥΛΑ
ΑΜΑΛΙΑ  ΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

47
ΠΕΤΣΑΚΟΥ
ΜΑΤΕΟ
ΝΑΣΙΜΠΙ

48
ΠΕΤΣΑΚΟΥ (PECAKU)
ΣΕΡΤΖΙΟ (SERXHIO)
ΡΟΥΖΝΤΙ (RUZHDI)

49
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΘΩΜΑΣ

50
ΣΓΟΥΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

51
ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

52
ΣΙΑΡΑΨΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

53
ΣΙΜΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

54
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ
ΝΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

55
ΣΤΑΜΑΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

56
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

58
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

59
ΤΑΣΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΔΗΜΗΤΕΡ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

60
ΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61
ΤΖΙΜΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ

62
ΤΣΑΓΚΕΡΑ
ΑΝΝΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ

63
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ

64
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ
ΕΛΒΙΡΑ
ΑΝΔΡΕΑΣ

65
ΤΣΕΚΑΝΙ
ΚΛΑΪΝΤΙ
ΛΟΥΛΖΙΜ

66
ΤΣΕΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ

67
ΤΣΕΣΜΕΛΗ
ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

68
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ

69
ΦΛΩΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΩΗΣ


Αριστούχοι Α' τάξης
1 ΤΟΥΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
2 ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 13/14
3 ΜΕΡΟΛΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΑΛΤΟΝ 19 13/14
4 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 13/14
5 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 12/14
6 ΤΣΙΑΡΟΓΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 11/14
8 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 10/13
9 ΚΙΡΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19 10/14
10 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ 19 10/14
11 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 9/14
12 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 8/14
13 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 8/14
14 ΣΑΛΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 6/14
15 ΣΥΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 6/14
16 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 4/14
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥ ΛΟΥ ΩΡΑΙΑ- ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 4/14
19 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 3/14
20 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 2/14
21 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 1/14
22 ΚΑΠΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19
23 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 12/14
24 ΚΕΡΕΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 11/14
25 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/14
26 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΓΑΛΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΤΣΙΦΙΝΤΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αριστούχοι β' τάξης

1 ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 20
2 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 20
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20
4 ΝΙΚΟΛΟΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΖΙΣΛΑΒ 20
5 ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
6 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 13/14
7 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ 19 13/14
8 ΠΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 13/14
9 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 13/14
10 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 12/14
11 ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 11/14
12 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 11/14
13 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ 19 11/14
14 ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 11/14
15 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 11/14
16 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10/14
17 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 10/14
18 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19 9/14
19 ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 19 9/14
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟ Σ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
21 ΚΑΣΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 4/14
22 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 4/14
23 ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ 19 2/14
24 ΚΥΖΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 19 1/14
25 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 13/14
26 ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 10/14
27 ΣΥΡΣΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 18 10/14
28 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 9/14
29 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 18 8/14
Αριστούχοι Γ' τάξης

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ Υ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
3 ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΑΡΚΟΣ 20
4 ΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 12/14
5 ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΑΝΘΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 12/14
6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 12/14
7 ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΑΝΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19 12/14
8 ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 12/14
9 ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/14
10 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 9/14
11 ΚΑΠΡΑΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 8/14
12 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 8/14
13 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 7/14
14 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΜΑΣ 19 6/14
15 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ 19 5/14
16 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 4/14
17 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 2/14
18 ΖΓΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 1/14
19 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
20 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/14
21 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 9/14
22 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 9/14

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ