Ο ΟΣΕΠ είναι ένας ιδιαίτερα σημαντικός περιφερειακός Οργανισμός που εξασφαλίζει την εμβάθυνση της συνεργασίας των 13 κρατών της ευρύτερης περιοχής του Ευξείνου Πόντου σε κρίσιμους τομείς όπως η ενέργεια, το εμπόριο, η καταπολέμηση του οργανωμένου εγκλήματος, η προστασία της γεωργίας και του περιβάλλοντος, η έρευνα και η τεχνολογία, η εκπαίδευση, ο τουρισμός καθώς και η υποστήριξη των μικρομεσαίων επιχειρήσεων.
Στα Τίρανα ο Τσαβδαρίδης για την Κοινοβουλευτική Συνέλευση του ΟΣΕΠ
Ως μέλος της Ελληνικής αντιπροσωπείας στη συνεδρίαση της Κοινοβουλευτικής Συνέλευσης του Οργανισμού Οικονομικής Συνεργασίας Ευξείνου Πόντου (ΟΣΕΠ), που διεξάγεται στα Τίρανα, συμμετέχει ο Βουλευτής ΝΔ Ημαθίας κ. Λάζαρος Τσαβδαρίδης.
Ο ΟΣΕΠ είναι ένας ιδιαίτερα σημαντικός περιφερειακός Οργανισμός που εξασφαλίζει την εμβάθυνση της συνεργασίας των 13 κρατών της ευρύτερης περιοχής του Ευξείνου Πόντου σε κρίσιμους τομείς όπως η ενέργεια, το εμπόριο, η καταπολέμηση του οργανωμένου εγκλήματος, η προστασία της γεωργίας και του περιβάλλοντος, η έρευνα και η τεχνολογία, η εκπαίδευση, ο τουρισμός καθώς και η υποστήριξη των μικρομεσαίων επιχειρήσεων.
Ο ΟΣΕΠ είναι ένας ιδιαίτερα σημαντικός περιφερειακός Οργανισμός που εξασφαλίζει την εμβάθυνση της συνεργασίας των 13 κρατών της ευρύτερης περιοχής του Ευξείνου Πόντου σε κρίσιμους τομείς όπως η ενέργεια, το εμπόριο, η καταπολέμηση του οργανωμένου εγκλήματος, η προστασία της γεωργίας και του περιβάλλοντος, η έρευνα και η τεχνολογία, η εκπαίδευση, ο τουρισμός καθώς και η υποστήριξη των μικρομεσαίων επιχειρήσεων.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
-
Η χρυσή λίρα έχει σημειώσει σημαντική άνοδο στην αξία της, ξεπερνώντας τα 600 ευρώ. Η Τράπεζα της Ελλάδος διαμορφώνει τις
-
Η νεολαία της Βέροιας βγαίνει για νυχτερινή διασκέδαση στον Πλαταμώνα, έναν προορισμό που έχει κερδίσει τη φήμη ως η...
-
Η Καστανιά είναι το πιο πράσινο χωριό της Βέροιας, ένας μαγευτικός προορισμός που βρίσκεται μέσα σ' ένα καταπράσινο δάσος. Το τοπίο
-
Ένα γευστικό φεστιβάλ, το Canteen Festival που διοργανώνεται σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας, έχει στα σκαριά και ο δήμος Βέροιας
-
Ο υποχρεωτικός καθαρισμός οικοπέδων και ακάλυπτων χώρων, εφαρμόστηκε με ένα σημαντικό νομοθετικό κενό, δηλαδή χωρίς την
-
Η είδηση έσκασε πριν από λίγα λεπτά στα δημοσιογραφικά γραφεία του veriotis.gr και έχει προκαλέσει πανικό στα gossip της Βέροιας. Ένα από
-
Πένθιμα θα χτυπήσουν οι καμπάνε των εκκλησιών της Μητρόπολης Βέροιας, Νάουσας και Καμπανίας το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024,
-
Νέες ανατροπές έχουμε στην οικονομική ζωή της Βέροιας. Το φθινόπωρο που μας έρχεται, θα έχουμε καταιγιστικές εξελίξεις όσον αφορά τα
-
Λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της θεατρικής παράστασης «ΑΜΛΕΤ», η οποία παρουσιάστηκε το βράδυ της Πέμπτης 25 Ιουλίου 2024 στο
-
H ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. στο πλαίσιο των προγραμματισμένων έργων συντήρησης του δικτύου διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας, ανακοίνωσε προσωρινές
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου. Ο «Βεροιώτης» δεν υιοθετεί τις απόψεις των σχολιαστών, οι οποίοι και είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για αυτές.