Αγωνίστηκε κατά σειρά σε Νίκη Πολυγύρου, Αναγέννηση Επανομής, Εορδαϊκό, Νίκη Βόλου, Χανιά, ΟΦΗ, Πανσερραϊκό, Μακεδονικό, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, Ιωνικό, Πλατανιά, ΑΣ Σαντορίνης 2020 και Πανελευσινιακό και Βέροια, της οποίας τη φανέλα έχει φορέσει έξι φορές, με μόλις μία φέτος, η οποία ήταν ουσιαστικά η αποχαιρετιστήρια, στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τον Μακεδονικό.
Δείτε σε ποια ομάδα θα συνεχίσει την καριέρα του ο Αλέξανδρος Παπατζίκος
Ο Αλέξανδρος Παπατζίκος, μέχρι πρότινος παίκτης της Βέροιας, βρήκε τον επόμενο ποδοσφαιρικό του σταθμό στη Γ’ Εθνική.Άλλη μια δυνατή μεταγραφή για τον ιστορικό Φωστήρα, ο οποίος εντάσσει στο δυναμικό του τον έμπειρο Βεροιώτη κεντρικό αμυντικό.
Αγωνίστηκε κατά σειρά σε Νίκη Πολυγύρου, Αναγέννηση Επανομής, Εορδαϊκό, Νίκη Βόλου, Χανιά, ΟΦΗ, Πανσερραϊκό, Μακεδονικό, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, Ιωνικό, Πλατανιά, ΑΣ Σαντορίνης 2020 και Πανελευσινιακό και Βέροια, της οποίας τη φανέλα έχει φορέσει έξι φορές, με μόλις μία φέτος, η οποία ήταν ουσιαστικά η αποχαιρετιστήρια, στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τον Μακεδονικό.
Αγωνίστηκε κατά σειρά σε Νίκη Πολυγύρου, Αναγέννηση Επανομής, Εορδαϊκό, Νίκη Βόλου, Χανιά, ΟΦΗ, Πανσερραϊκό, Μακεδονικό, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, Ιωνικό, Πλατανιά, ΑΣ Σαντορίνης 2020 και Πανελευσινιακό και Βέροια, της οποίας τη φανέλα έχει φορέσει έξι φορές, με μόλις μία φέτος, η οποία ήταν ουσιαστικά η αποχαιρετιστήρια, στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με τον Μακεδονικό.
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
-
Η χρυσή λίρα έχει σημειώσει σημαντική άνοδο στην αξία της, ξεπερνώντας τα 600 ευρώ. Η Τράπεζα της Ελλάδος διαμορφώνει τις
-
Η νεολαία της Βέροιας βγαίνει για νυχτερινή διασκέδαση στον Πλαταμώνα, έναν προορισμό που έχει κερδίσει τη φήμη ως η...
-
Η Καστανιά είναι το πιο πράσινο χωριό της Βέροιας, ένας μαγευτικός προορισμός που βρίσκεται μέσα σ' ένα καταπράσινο δάσος. Το τοπίο
-
Ένα γευστικό φεστιβάλ, το Canteen Festival που διοργανώνεται σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας, έχει στα σκαριά και ο δήμος Βέροιας
-
Ο υποχρεωτικός καθαρισμός οικοπέδων και ακάλυπτων χώρων, εφαρμόστηκε με ένα σημαντικό νομοθετικό κενό, δηλαδή χωρίς την
-
Η είδηση έσκασε πριν από λίγα λεπτά στα δημοσιογραφικά γραφεία του veriotis.gr και έχει προκαλέσει πανικό στα gossip της Βέροιας. Ένα από
-
Πένθιμα θα χτυπήσουν οι καμπάνε των εκκλησιών της Μητρόπολης Βέροιας, Νάουσας και Καμπανίας το Σάββατο 20 Ιουλίου 2024,
-
Νέες ανατροπές έχουμε στην οικονομική ζωή της Βέροιας. Το φθινόπωρο που μας έρχεται, θα έχουμε καταιγιστικές εξελίξεις όσον αφορά τα
-
H ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε. στο πλαίσιο των προγραμματισμένων έργων συντήρησης του δικτύου διανομής Ηλεκτρικής Ενέργειας, ανακοίνωσε προσωρινές
-
Λίγη ώρα μετά την ολοκλήρωση της θεατρικής παράστασης «ΑΜΛΕΤ», η οποία παρουσιάστηκε το βράδυ της Πέμπτης 25 Ιουλίου 2024 στο
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου. Ο «Βεροιώτης» δεν υιοθετεί τις απόψεις των σχολιαστών, οι οποίοι και είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για αυτές.