Αυτοί είναι οι επιτυχόντες των Μαθηματικών διαγωνισμών «Θαλής» και «Υπατία»

Όλα τα ονόματα
Ανακοινώθηκαν από την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, τα αποτελέσματα του 80ου Μαθηματικού Διαγωνισμού «Θαλής» και του 12ου Μαθηματικού Διαγωνισμού «Υπατία», καθώς και τα ονόματα των μαθητών
και μαθητριών που διακρίθηκαν. Όπως αναφέρει στην ανακοίνωσή της η ΕΜΕ, «Συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες που διακρίθηκαν, αλλά και όλους όσους συμμετείχαν στον διαγωνισμό. Συγχαρητήρια αξίζουν επίσης: 
– στους γονείς για τη στήριξη στις προσπάθειες των παιδιών τους
– στους συναδέλφους εκπαιδευτικούς οι οποίοι με κάθε τρόπο συνδράμουν αφιλοκερδώς τις προσπάθειες των παιδιών και το έργο του παραρτήματος.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν στον Μαθηματικό Διαγωνισμό «Θαλής»
, συνεχίζουν να διαγωνίζονται στην επόμενη φάση του διαγωνισμού (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ) το Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, που θα διεξαχθεί στο 4ο ΓΕΛ Βεροίας (για την Ημαθία). Ταυτόχρονα θα διεξαχθεί και ο 12ος διαγωνισμός «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ», τον οποίο διοργανώνει το παράρτημα Ημαθίας για την Α΄ Γυμνασίου. 

Στις μέρες που διανύουμε, θεωρούμε σημαντικό και ταυτόχρονα ελπιδοφόρο το γεγονός ότι η συμμετοχή και οι επιτυχίες των παιδιών δείχνουν το ενδιαφέρον και την ευγενική άμιλλα για τα Μαθηματικά.

Επίσης, στην ιστοσελίδα της ΕΜΕ (http://www.hms.gr/?q=node/614) υπάρχει υλικό σχετικά με την ύλη των μαθηματικών διαγωνισμών, παλιότερα θέματα και λύσεις.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό «Θαλής» 
είναι οι:

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΑΞΗ
1
ΑΜΑΡΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
2
ΑΧΛΙΩΠΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΛΟΗ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
3
ΒΑΙΝΑ
ΝΕΦΕΛΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
4
ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
5
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
6
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
7
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
8
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
9
ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
10
ΚΟΛΤΣΙΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
11
ΚΟΥΖΙΩΡΤΗΣ
ΦΩΤΗΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
12
ΛΙΛΑ
ΛΟΥΙΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
13
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
14
ΜΑΝΤΖΩΛΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
15
ΜΑΡΤΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
17
ΜΠΑΤΑΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
18
ΝΑΚΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
20
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
21
ΠΑΡΑΣΧΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
22
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
23
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
24
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
25
ΣΙΜΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
26
ΣΤΑΜΕΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
27
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
28
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
29
ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
30
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
31
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
32
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
33
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΝΙΚΗ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
34
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΙΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
35
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
36
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
37
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
38
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
39
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
40
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
41
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
42
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
43
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
44
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΠΟΛΥΤΙΜΗ
ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
45
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
4ο ΓΕΛΒΕΡΟΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
46
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
47
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
48
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ
49
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ
50
ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ
51
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ ΚΟΡΥΦΗΣ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της E.Μ.E. με ικανοποίηση ανακοινώνει τα αποτελέσματα του τον οποίο διοργάνωσε φέτος το παράρτημα για 12η συνεχή χρονιά. Ο διαγωνισμός «ΥΠΑΤΙΑ» έχει τοπικό χαρακτήρα, και συνδιοργανώνεται με τη Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας. Αφορά μαθητές της Α΄ Γυμνασίου και διεξάγεται ταυτόχρονα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΘΑΛΗΣ» της ΕΜΕ για τις υπόλοιπες τάξεις Γυμνασίου και Λυκείου.
Στον φετινό διαγωνισμό πήραν μέρος μαθητές και από τον Έβρο, την Κοζάνη, την Πιερία , Φλώρινα με πρωτοβουλία των τοπικών παραρτημάτων της ΕΜΕ και σε συνεργασία με τις κατά τόπους Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Το γεγονός αυτό δείχνει και την καταξίωση του Ημαθιώτικου διαγωνισμού και εκτός Ημαθίας.

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος συγχαίρει θερμά όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς. Όσοι διακρίθηκαν, θα διαγωνιστούν το Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020 στην επόμενη φάση (διαγωνισμός «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ») που θα διεξαχθεί στο 4ο ΓΕΛ Βεροίας (για την Ημαθία).

Η συμμετοχή και οι επιτυχίες των μαθητών μας στους διαγωνισμούς, δείχνουν το ενδιαφέρον και την ευγενική άμιλλα που υπάρχει, μεταξύ των νέων παιδιών για τα Μαθηματικά.

Η Διοικούσα Eπιτροπή του Παραρτήματος ευχαριστεί ιδιαίτερα τους συναδέλφους Μαθηματικούς, που συνδράμουν στο έργο του Παραρτήματος

α) προσφέροντας δωρεάν μαθήματα διαγωνιστικών μαθηματικών στους υποψηφίους,
β) επιτηρώντας στη διάρκεια της εξέτασης και
γ) βαθμολογώντας τα γραπτά των διαγωνιζομένων.

Τα αποτελέσματα δείχνουν πως αυτές οι προσπάθειες δίνουν καρπούς.
Οι διακριθέντες μαθητές του διαγωνισμού «Υπατία» είναι οι παρακάτω:

    ΗΜΑΘΙΑ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Ασίκη
Ευθυμία
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2
Βράκα
Αναστασία
Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
3
Γεωργιάδης
Ορέστης
5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
4
Γκοντοπούλου
 Ελισάβετ
5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
5
Γκούντρας
Δημήτριος
2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
6
Ευθυβουλίδης
Νικόλας
1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
7
Θεοχαρόπουλος
Τηλέμαχος
Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ
8
Ιωσηφίδου
Δέσποινα
4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
9
Ιωσηφίδου
Αντωνία
Γ/ΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
10
Κακαγιάννη
Σοφία
Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ
11
Κακαγιάννης
Χρήστος
Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ
12
Καραμίχος
Ιωάννης
3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
13
Λιόλιος
 Γεώργιος
5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
14
Μουρατίδης
Βασίλειος
Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
15
Μπίζου
Στυλλιανή
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
16
Νέτσιου
Μαγδαληνή
Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
17
Ξυλοκαγιάννης
Βασίλειος
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
18
Παντελίδου
Αντιγόνη
4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
19
Παπαδόπουλος
Λάμπρος
3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
20
Πίτσης
Αντώνιος
Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
21
Πουλιόπουλος
Πασχάλης
Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
22
Ρέμπελου
Νόνη
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
23
Σακαλή 
Σταυρούλα
6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
24
Σαλαμάνης
Δημήτριος
2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
25
Σαραφαντώνη
 Φανή
3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
26
Στεργίου
Μαρία
1ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
27
Σωτηριάδης 
Θεόδωρος
6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
28
Τάνης
Στέργιος
4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
29
Τσιάτσιου
Λυδία
3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
30
Τσιφλίδης
Ευστάθιος
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
31
Φωτιάδου
Φωτεινή
4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
32
Χρυσοχόου
Ανδρέας
Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
33
Χωλίδου
Σοφία
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ




    ΕΒΡΟΣ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Αλατζιά
Χρυσούλα
Γ/ΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
2
Αποστολίδης
Χρήστος
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3
Αποστολόπουλος
Νικόλαος
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4
Βουλκίδη
Χρυσή
3ο Γ/ΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
5
Γεωργουλάκης
Αριστείδης
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6
Γκουντινάκη
Χριστίνα
Γ/ΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
7
Δελάκης
Μάριος
3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8
Δημάκης
Θεόδωρος
3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
9
Ζηκίδης
Άγγελος
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
10
Καψάλη
Παρασκευή
Γ/ΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
11
Κεφάλας
 Ιάσων
4ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
12
Κολίδη
Αλεξάνδρα
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
13
Κωντσαντακοπούλου
Ευμορφία
1ο Γ/ΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
14
Μαυρομάτης
Αλέξανδρος
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
15
Μπλίτσα
Άρτεμις
ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
16
Μπουγάνης
Κωνσταντίνος
3ο Γ/ΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
17
Μπούμπουρη
Βασιλική
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
18
Νάκα
Βασιλική
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
19
Παλάζης
Χρήστος
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
20
Παντελίδης
Ανδρέας
3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
21
Παπαγιαννάκη
Μυρσίνη
1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
22
Παπαθεοδώρου
Ιωάννα
3ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
23
Σακκιάδης
Στυλιανός
Γ/ΣΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
24
Τόσκας
Δημήτριος
5ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
25
Τσακαγιάννης
Κυριάκος
2ο Γ/ΣΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
26
Φράγκου
Αλεξάνδρα
2ο Γ/ΣΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
27
Χατζησωτηρίου
Μαρία
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
28
Χριστακάκη
Φωτεινή
2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ










    ΚΟΖΑΝΗ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
2
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
3
ΓΑΡΣΛΙΑΝ
ΔΑΝΙΗΛ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
4
ΓΕΩΡΓΑΚΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
5
ΓΕΩΡΜΠΑΛΙΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
6
ΓΚΙΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
7
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8
ΖΗΣΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
9
ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ
ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
11
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12
ΚΑΡΑΠΑΣΙΑ
ΖΩΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
13
ΚΟΛΙΤΣΑ
ΡΑΦΑΕΛΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14
ΚΩΤΣΙΔΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15
ΛΑΤΣΙΟΥ
ΡΟΖΑΝΝΑ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16
ΜΗΛΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17
ΜΟΣΧΟΥ
ΜΑΡΙΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
18
ΜΠΑΛΑΠΑΝΙΔΟΥ
ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19
ΜΠΟΥΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
20
ΠΑΠΑΖΗΣΗ-ΙΩΝΑ
ΣΟΦΙΑ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
21
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
22
ΠΑΤΖΑΚΟΓΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
23
ΠΕΓΙΑΔΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
24
ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25
ΡΙΖΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26
ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
27
ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
28
ΤΣΙΦΤΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
29
ΤΥΠΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ



    ΠΙΕΡΙΑ

Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
ΕΛΕΝΗ-ΘΑΛΕΙΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΗΤΙΝΗΣ
5
ΚΑΓΙΑΤΣΙ
ΧΡΥΣΑ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6
ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7
ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
8
ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
9
ΝΟΥΛΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
11
ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ
ΆΡΤΕΜΙΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13
ΡΟΥΚΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
14
ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ
15
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
16
ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ
 ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ







    ΦΛΩΡΙΝΑ


Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Αλούση
Βασιλική
Γ/ΣΙΟ ΒΕΥΗΣ
2
Γεωργοστογιάννη
 Ευαγγελία
Γ/ΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3
Θεολογίδου
Αρετή
Γ/ΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
4
Καρανάκης
Ιωάννης
Γ/ΣΙΟ ΦΙΛΩΤΑ
5
Κωστίδης
Ηλίας
Γ/ΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ
6
Κωστόπουλος
Πέτρος
2ο Γ/ΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
7
Λιάκου
Βασιλεία Ραφαηλία
Γ/ΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
8
Μαυρομάτη
Αναστασία
1ο Γ/ΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
9
Παπαδόπουλος
Νικόλαος
1ο Γ/ΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
10
Πέτρου
Παναγιώτης
1ο Γ/ΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
11
Σιέκρη
Χρυσούλα
Γ/ΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ
12
Σωτήρη
Ραφαηλία
Γ/ΣΙΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
13
Τικταπανίδης
Ορέστης
1ο Γ/ΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
14
Φώτης
Χρυσοβαλάντης
Γ/ΣΙΟ ΑΕΤΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ