Με Γρεβενά στην πρεμιέρα ο Φίλιππος

Tον Πρωτέα Γρεβενών, θα υποδεχθεί στο Δ.Α.Κ «Δημήτριος Βικέλας» ο Φίλιππος Βέροιας στην πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής την Κυριακή 6 Οκτωβρίου. Η ομάδα του Δημήτρη Γκίμα κατεβαίνει στο πρωτάθλημα με όνειρα και φιλοδοξίες και για τον λόγο αυτό έχει ξεκινήσει ήδη την προετοιμασία της. Στόχος είναι μια καλή παρουσία και η ομάδα να παίξει ένα όμορφο και ποιοτικό μπάσκετ. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 06/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η Αγωνιστική – 20/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

5η Αγωνιστική – 03/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 16/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

8η Αγωνιστική – 24/11/19
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 01/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 08/12/19
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

11η Αγωνιστική – 15/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13η Αγωνιστική – 05/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΧΑΝΘ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15η Αγωνιστική – 19/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

16η Αγωνιστική – 26/01/20
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η Αγωνιστική – 02/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική – 09/02/20
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 23/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

21η Αγωνιστική – 08/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 15/03/20
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

23η Αγωνιστική – 22/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

24η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 05/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΑΝΘ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

26η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

27η Αγωνιστική – 26/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

28η Αγωνιστική – 03/05/20
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

29η Αγωνιστική – 10/05/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΧΑΝΘ

30η Αγωνιστική – 17/05/20
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1 σχόλιο:

  1. Τζάμπα το διαβάσατε όλοι σας το πρόγραμμα... Α2 ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!

    ΑπάντησηΔιαγραφή

Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ