Αυτοί ανέβηκαν στο βάθρο του 4ου Δρόμου 21 Μαθητών στο Μακροχώρι (Όλα τα ονόματα)

Φωτογραφίες + Αποτελέσματα + Τιμητικές βραβεύσεις
Με μεγάλη επιτυχία και με ρεκόρ συμμετοχών, ολοκληρώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 7 Απριλίου 2019, ο 4ος Δρόμος 21 Μαθητών που διοργανώνεται κάθε χρόνο στο Μακροχώρι, στη μνήμη των μαθητών που έχασαν τη ζωή
τους στο τραγικό δυστύχημα των Τεμπών. Τον αγώνα διοργάνωσαν ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Ψηφιδωτό», ο Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωρίου, ο Σύλλογος Δρομέων Βέροιας, το αθλητικό τμήμα του ΚΑΠΑ Βέροιας, με τη συνδρομή της Τροχαίας Βέροιας και της ΛΕΜΟΒ.
Μετά τον αγώνα, ακολούθησαν οι απονομές μεταλλίων και κυπέλλων στους 3 πρώτους δρομείς της κάθε κατηγορίας, καθώς και τιμητικές πλακέτες και αναμνηστικά σε ανθρώπους που πρόσφεραν σε αθλητικό, πολιτιστικό και κοινωνικό επίπεδο. Δείτε φωτογραφίες από τις απονομές και παρακάτω τα ονόματα των δρομέων που διακρίθηκαν σε όλες τις κατηγορίες, καθώς και τους συλλόγους, φορείς και ονόματα που τιμήθηκαν:































































Αποτελέσματα - Τιμητικές απονομές


Γενική Ανδρών
Γάζος Δημήτριος
Παπαδόπουλος Αθανάσιος
Κωνσταντινίδης Κοσμάς

Γενική Γυναικών
Γρηγοριάδου Μακρίνα
Λαμπροπούλου Κατερίνα
Διαμαντοπούλου Βασιλική

Κατηγορία Ανδρών 18-34
Αθανασίου Βασίλης
Ιωαννίδης Βαγγέλης
Τσουλής Γεώργιος

Κατηγορία Ανδρών 35-44
Γάζος Δημήτριος
Παπαδόπουλος Αθανάσιος
Καραχάλιος Κωνσταντίνος

Κατηγορία Ανδρών 45-54
Κωνσταντινίδης Κοσμάς
Δημητριάδης Αμπβρόσιος
Χασάπης Χρήστος

Κατηγορία Ανδρών 55-64
Μυγδάνης Νίκος
Κωστόπουλος Κώστας
Πετρακίδης Στέλιος

Κατηγορία Ανδρών 65+
Σκουπιάδης Χρυστόστομος
Αλεξόπουλος Αλέξης
Γκάντος Θωμάς

Σώματα Ασφαλείας
Άνδρες
Γάζος Δημήτριος
Αθανασίου Βασίλειος
Φενερίδης Χαράλαμπος
Γυναίκες
Ζηριούδη Μαρία
Λογδανίδου Μαρία

Κατηγορία Γυναικών 18-34
Διαμαντοπούλου Βασιλική
Μανώλη Αλεξάνδρα
Ηλιάδου Φωτεινή

Κατηγορία Γυναικών 35-44
Γρηγοριάδου Μακρίνα
Λαμπροπούλου Κατερίνα
Χατζηπανταζή Φωτεινή

Κατηγορία Γυναικών 45-54
Αγκοτάκη Ζαχαρούλα
Σγουρίδου Αλεξάνδρα
Ευαγγελοπούλου Καίτη

Κατηγορία Γυναικών 55+
Μανιοπούλου Χρύσα
Μαυροματίδου Βηθλεέμ

Κατηγορία Γυμνασίου
Αγόρια
Αθανασιάδης Παναγιώτης
Ζήφης Κωνσταντίνος
Λιόγκας Δημήτρης
Κορίτσια
Λάζου Έμη
Τσάρκα Μαρία - Δήμητρα
Μπαρμπαρούση Ίλια

Κατηγορία Δημοτικό
Αγόρια
Καραγιάννης Αλέξανδρος
Νέστορας Θεόδωρος
Βαλσαμόπουλος Γιάννης
Κορίτσια
Στίμου Μαρία
Κοσμίδου Αφροδίτη
Γραμματικοπούλου Αντωνία

Τιμητικές πλακέτες απονεμήθηκαν στους:

Όραμα Ελπίδας, Πρωτοβουλία για το Παιδί, Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωρίου, Σύλλογος Ποντίων Μακροχωρίου, ΚΑΠΑ Βέροιας, Λούση Τέιλορ, Ελένη Αναγνώστου, κ. Μάνδαλος, οι χοροδιδάσκαλοι Αχιλλέας Τσάρας και Βασίλης Ασβεστάς, Νίκος Κελεπούρης, Κυριάκος Μηνάς, Κωνσταντίνος Καραντουμάνης, Αντώνης Κελεπούρης, Δημήτρης Τσαγγαλίδης, Γιώργος Κικερίδης, Στέργιος Μουρτζίλας, Βασίλης Τσιάρας, Μαρία Παπαδοπούλου, Ένωση Αποστόλου Παύλου, οι Σύλλογοι Ανύδρου, Τριλόφου, Ξεχασμένης, Διαβατού, Ρυθμικής του Φιλίππου, οι Σύλλογοι Γονέων Λυκείου Μακροχωρίου, Γυμνασίου Μακροχωρίου και Δημοτικού Διαβατού, ΛΕΜΟΒ, Σύλλογος Φυσικοθεραπευτών, ΛΟΝΑΠ, χοροδιδάσκαλος Κωνσταντίνος Κόζας, Τροχαία Βέροιας, Ελληνικός Στρατός, Ψωμιάδου Μαρία, Αραμπατζή Μαρία, Κελεσίδου Νένα, Τσιλιγκαρίδου Κική, Ζήση Νεκταρία, Παναγιώτης Παπαδόπουλος, Νίκος Γάτος, Συμέλα Τσουλτσίδου, Σύλλογος Ν. Νικομήδειας, Χρήστος Ρίκος.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε τα σχόλια να είναι σύντομα και να χρησιμοποιείτε nickname για τη διευκόλυνση του διαλόγου

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ