Από το 5ο Γυμνάσιο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών και μαθητριών και των τριών τάξεων του Γυμνασίου, που κατάφεραν κατά τη σχολική χρονιά 2016 - 2017, να συγκεντρώσουν συνολική βαθμολογία πάνω από 18,1 και να αριστεύσουν. Το απόλυτο 20 πέτυχαν τρεις μαθητές της Α΄ τάξης, ο Γεωργιάδης Ιωάννης, η Κουκουτέγου Μαρία και η Κυριάκου Γελάτεια-Χριστίνα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Δείτε τα ονόματα:
Αριστούχοι Α' Τάξης
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
2 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 13/14
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
6 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 19 12/14
7 ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 10/14
8 ΒΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 8/14
9 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 8/14
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 7/14
11 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 6/14
12 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 5/14
13 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 5/14
14 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 5/14
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 19 4/14
16 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
17 ΖΟΥΡΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 1/14
18 ΛΑΖΕΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19 1/14
19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 1/14
20 ΛΑΖΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19
21 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19
22 ΝΑΤΣΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 13/14
23 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 12/14
24 ΜΠΕΪΧΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΥΛΟΣ 18 7/14
25 ΝΙΚΟΛΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 18 7/14
26 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18 7/14
Αριστούχοι Β' Τάξης
3 ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΥΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
4 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 9/14
5 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 8/14
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 6/14
7 ΜΠΟΥΤΣΑΚΤΣΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 6/14
8 ΣΕΡΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 6/14
9 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/14
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/14
11 ΟΦΟΤΖΕΜΠΕ ΛΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΙΟΜΑ ΟΚΕΥ ΟΚΟΗ 18 11/14
12 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/14
13 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/14
14 ΠΡΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 8/14
15 ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 8/14
16 ΔΑΝΔΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 7/14
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 13/14
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/14
6 ΤΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 19 12/14
7 ΒΑΚΑΛΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 10/14
8 ΒΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 8/14
9 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 8/14
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 7/14
11 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 6/14
12 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 5/14
13 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 5/14
14 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 5/14
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 19 4/14
16 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 4/14
17 ΖΟΥΡΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19 1/14
18 ΛΑΖΕΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19 1/14
19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 1/14
20 ΛΑΖΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19
21 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19
22 ΝΑΤΣΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 13/14
23 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 12/14
24 ΜΠΕΪΧΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΥΛΟΣ 18 7/14
25 ΝΙΚΟΛΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 18 7/14
26 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 18 7/14
Αριστούχοι Β' Τάξης
1 ΣΑΡΑΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 13/14
2 ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10/14 3 ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΥΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 9/14
4 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 9/14
5 ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 8/14
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 6/14
7 ΜΠΟΥΤΣΑΚΤΣΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19 6/14
8 ΣΕΡΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 6/14
9 ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/14
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 4/14
11 ΟΦΟΤΖΕΜΠΕ ΛΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΙΟΜΑ ΟΚΕΥ ΟΚΟΗ 18 11/14
12 ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/14
13 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 9/14
14 ΠΡΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 8/14
15 ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 8/14
16 ΔΑΝΔΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 7/14
Αριτούχοι Γ' Τάξης
1 Αλαγκιοζίδου Ευαγγελία Πέτρος 19 12/14
2 Κόγια Κλειώ Ιωάννα Γεώργιος 19 12/14
3 Κόλκα Πολυξένη Παναγιώτης 19 11/14
4 Δουμάνη Θωμαή Μαρία Ιωάννης 19 10/14
5 Σαχόλλι Χαρίκλεια Σέρι 19 10/14
6 Παντελίδη Βιργινία Γρηγόριος 19 9/14
7 Λιλιοπούλου Άννα Κυριακή Χρήστος 19 7/14
8 Νοβάκης Διονύσιος Ηλίας 19 7/14
9 Στεργίου Αντώνιος Ιωάννης 19 6/14
10 Ταραμονλής Σταύρος Νικόλαος 19 6/14
11 Μπλατσιώτης Άγγελος Δημήτριος 19 4/14
12 Τσιουγγαρής Αθανάσιος Ηλίας 19 4/14
13 Γκούμα Αικατερίνη Γεώργιος 18 12/14
14 Καραμίχου Ασημίνα Mιχαήλ 18 12/14
15 Παπαγιάννη Πολυξένη Στέργιος 18 12/14
16 Χοτζάλλι Ξένια Ρόνι 18 11/14
17 Παπαθανασίου Χρήστος Κωνσταντίνος 18 10/14
18 Ακριβόπουλος Αντώνιος Άγγελος Γεώργιος 18 8/14
19 Σαράφης Σωτήριος Κύρος 18 7/14
20 Σιάτη Δέσποινα Βασίλειος 18 7/14
2 Κόγια Κλειώ Ιωάννα Γεώργιος 19 12/14
3 Κόλκα Πολυξένη Παναγιώτης 19 11/14
4 Δουμάνη Θωμαή Μαρία Ιωάννης 19 10/14
5 Σαχόλλι Χαρίκλεια Σέρι 19 10/14
6 Παντελίδη Βιργινία Γρηγόριος 19 9/14
7 Λιλιοπούλου Άννα Κυριακή Χρήστος 19 7/14
8 Νοβάκης Διονύσιος Ηλίας 19 7/14
9 Στεργίου Αντώνιος Ιωάννης 19 6/14
10 Ταραμονλής Σταύρος Νικόλαος 19 6/14
11 Μπλατσιώτης Άγγελος Δημήτριος 19 4/14
12 Τσιουγγαρής Αθανάσιος Ηλίας 19 4/14
13 Γκούμα Αικατερίνη Γεώργιος 18 12/14
14 Καραμίχου Ασημίνα Mιχαήλ 18 12/14
15 Παπαγιάννη Πολυξένη Στέργιος 18 12/14
16 Χοτζάλλι Ξένια Ρόνι 18 11/14
17 Παπαθανασίου Χρήστος Κωνσταντίνος 18 10/14
18 Ακριβόπουλος Αντώνιος Άγγελος Γεώργιος 18 8/14
19 Σαράφης Σωτήριος Κύρος 18 7/14
20 Σιάτη Δέσποινα Βασίλειος 18 7/14