Εθελοντές, μαθητές, αθλητές και φοιτητές βράβευσε ο δήμος Βέροιας

Για άλλη μια χρονιά πραγματοποιήθηκε η απονομή βραβείων, επαίνων και τιμητικών διακρίσεων από το δήμο Βέροιας σε συλλόγους, φορείς, εθελοντές, καθηγητές, ιατρούς, μαθητές, φοιτητές και αθλητές, που διακρίθηκαν στον τομέα τους. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο Χώρο Τεχνών το απόγευμα του Σαββάτου 14/10, στο πλαίσιο του εορτασμού της επετείου
της απελευθέρωσης της πόλης μας. Σύντομο χαιρετισμό απηύθυνε ο Δήμαρχος Βέροιας Κώστας Βοργιαζίδης, ενώ στη συνέχεια εκατοντάδες συμπολίτες μας, ανέβηκαν στη σκηνή του Χώρου Τεχνών και δέχτηκαν τον τιμητικό έπαινο. Δείτε το φωτορεπορτάζ του «Βεροιώτη» από την βράβευση, καθώς και τη λίστα με όλα τα ονόματα που βραβεύτηκαν:



















































































































ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ
ΙΔΡΥΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γ.ΜΕΛΑ
Για την ανακαίνιση (κατασκευή κουζίνας με ηλεκτρικές συσκευές), την παροχή εξοπλισμού(παιχνίδια,τραπέζια κλπ), την δωρεά ανελκυστήρα και την συμμετοχή του σε λειτουργικά έξοδα (για αρκετά χρόνια είχε αναλάβει την μισθοδοσία της καθαρίστριας και της εκπαιδευτικού) του Παιδικού Σταθμού Δ’ του Δήμου Βέροιας.
-      Την εύφημο μνεία θα παραλάβει ως εκπρόσωπος του ιδρύματος η κα Ρόμπου Θεοδώρα

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ «ΑΓΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ»
Για την συμβολή του στις ημερίδες που διοργάνωσε το νομικό πρόσωπο ΚΑΠΑ Δ.Βέροιας με θέμα τον καρκίνου του μαστού
-      Την εύφημο μνεία θα παραλάβει η πρόεδρος του συλλόγου κα Ψωμιάδου Μαρίνα     

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ
Για την προσωπική συμβολή τους στην αποκατάσταση ζημίας στο 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας με σκοπό την συνεχιζόμενη λειτουργία του σχολείου. Οι εκπαιδευτικοί στις 15/1 για 8 ώρες στους -6 βαθμούς ,επισκεύαζαν το σύστημα θέρμανσης του σχολείου μέσα στο πλημμυρισμένο λεβητοστάσιο

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2015-2016     
Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους μαθητές κατά το σχολικό έτος 2016-2017
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΖΗ  ΗΛΙΑΝΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ  ΣΕΒΗ
ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΟΥΔΑ
ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ
ΚώΤΕΛΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΣΧΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΤΙΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ  ΕΛΕΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΙ
ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΥΛΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΧΑΤΖΗΕΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΟΝΔΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ
ΜΑΧΑίΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΧΗΜΙΚΟΙ
ΚΟΓΙΑ ΠΟΠΗ
ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΟΙ
ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΠΑΛάΡΑ ΑΝΘΙΜΗ

Στους εθελοντές  του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας.
Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους ,απόρους, οικονομικούς  μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο  από  τον Οκτώβριο του 2016 έως Σεπτέμβριο του 2017
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ
ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
   
ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ
ΜΑΝΟΥΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ
ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ
ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΙ
ΧΑΥΤΙΚΗ ΝΙΚΟ

ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ
ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΙ
ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ
Χ’ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ
ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ
ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ
ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΩΡΛ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ

ΑΜΟΤΟΕ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)
·         ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
*  ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 200Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ 2017,
 ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΩΝ (Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 28 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»
·         ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΜΕΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2017
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  3Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ  ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ 2Η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΑ

ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
       ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

·         ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»
·         ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

·         ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5 ΧΛΜ ΚΑΙ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΑΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ SPECIAL OLYMPICS ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 18-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
·         ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
·         ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ
·         ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
·         ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ KAΤΗΓΟΡΙΩΝ 2016-2017
·         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
·         ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Η ΘΕΣΗ  ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

·         ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
·         ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ
·         ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ
·         ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

·         ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ


ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016-2017
·         ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΝΣΑΜΠΛ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ:
ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

·         ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ  : ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΤΙΒΟΣ
·         ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 200 Μ ΚΑΙ 400Μ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΕΠΙΣΗΣ 5Ος ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 4Χ400 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ 21Ος ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ)
·         ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 110Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΒΑΔΗΝ 10ΧΛΜ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΒΑΔΗΝ
·         ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΠΤΑΘΛΟ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000Μ ΣΤΙΠΛ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000 ΣΤΙΠΛ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
·         ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 100Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
·         ΣΤΑΜέΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 50000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
·         ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 3000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
·         ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ –ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

• ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ
• ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                              
• ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
• ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
• ΝΤΑΓΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ             
• ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                     
• ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ            
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ


 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
10-12
• ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
• ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
• ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ 
• ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
• ΣΙΜΟΝΚΑ ΤΣΒΕΤΕΛί ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
• ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ


12-14
·         ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
·         ΚΙΛΙΝΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
·         ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
·         ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
·         ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
·         ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

14-16
·         ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
·         ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
·         ΜΠΑΛΝΤΟΥΒΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
·         ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 
·         ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
     ΑΣΗΜΕΝΙΟ 10-12
·         ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
·         ΧΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ
     ΧΡΥΣΟ 12-14
·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
·         ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ


ΡΥΘΜΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
·         ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ –ΚΛΙΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΣΑΜΠΛ
·         ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΝΕΣ- 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
·         ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ-ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ- 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3Η ΘΕΣΗ
·         ΚΕΡΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ
·         ΝΑΤΣΟ ΜΑΡΙΑ
·         ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
·         ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
·         ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
·         ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
·         ΝΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
·         ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
·         ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ
·         ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
·         ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
·         ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
·         ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
·         ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
·         ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
·         ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
·         ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1Η ΘΕΣΗ
·         ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
·         ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
·         ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
·         ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
·         ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
·         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
·         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
·         ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
·         ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
·         ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
·         ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
·         ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ
·         ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
·         ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
·         ΖΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
·         ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
·         ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
·         ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
·         ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄1Η ΘΕΣΗ
·         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
·         ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
·         ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
·         ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
·         ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
·         ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
·         ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
·         ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
·         ΚΑΤΡάΝΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
·         ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΘΩΜΑΣ
·         ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
·         ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
·         ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
·         ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
·         ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
·         ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
·         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
·         ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
·         ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
·         ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
·         ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
·         ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
·         ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
·         ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
·         ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
·         ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
·         ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ

ΚΙCK BOXING
·         ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ
·         ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
·         ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
·         ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ
·         ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
·         ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
·         ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
·         ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
·         ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
·         ΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ
ΧΡΥΣΟ
·         ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
·         ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
·         ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
·         ΜΠΑΛΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
·         ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ
·         ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
·         ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
·         ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΛΚΙΝΟ
·         ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
·         ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
·         ΣΑΜΨΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
·         ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΡΥΣΟ
·         ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
·         ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
·         ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Η ΘΕΣΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (14 ΕΤΩΝ) ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ  ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
·         ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (16 ΕΤΩΝ)
·         ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (14 ΕΤΩΝ)

ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
·          ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΙΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
·         ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


Α.Σ. ΗΜΑΘΙΩΝ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
ΧΡΥΣΟ
·         ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
·         ΣΥΡΣΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
·         ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ 1Η ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
·         ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
·         ΜΠΟΥΤΖΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ  ΠΑΝΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ, ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
·         ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
·         ΤΣΙΛΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
·         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
·         ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
·         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
·         ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
·         ΜΠΙΛΕΚΑΣ ΕΡΜΗΣ
·         ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
·          
·         ΚΑΠΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΑΛΚΙΝΟ
·         ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
·         ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ
·         ΜΠΟΒΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
·         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
·         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΖΑ
22Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
·         ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ 3Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
·         ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΩ 1Η ΘΕΣΗ  ΚΑΙ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
VERIA DANCE 2017 (ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΟΡΟΥ ΜΕ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ-ΔΙΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 14-16               3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
·         ΤΖΙΜΑΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
·         ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ
·         ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
·         ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
·         ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
·         ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
·         ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
·         ΚΟΥΘΟΥΡΗ ΕΛΛΗ
·         ΧΑΝΕΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
·         ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
·         ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

·         ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΡΟΣία
·         ΚΟΛΒΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
·         ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
·         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
·         ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
·         ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
·         ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
·         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
·         ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
·         ΚΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 8-10      3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
·         ΖΗΣΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
·         ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
·         ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
·         ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΕΥΑ
·         ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
·         ΤΖΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
·         ΤΣΙΟΥΝΤΑ ΓΑΡΙΦΑΛΙΑ
·         ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
·         ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
·         ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
·         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
·         ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ


ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
2Ο ΓΕΛ
·         ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1Η ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
·         ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΘΑΡΑΣ
·         ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΑΛΗΣ
·         ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

4Ο ΓΕΛ
·         ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
·         ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΘΑΛΗΣ
·         ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΑΛΗΣ
·         ΜΟΥΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΑΛΗΣ
·         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ


ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΚΑΜΠΑΝΙΑ «ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ»
15ΟΟ ΧΛΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α.
·         ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
·         ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ


 3 ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ
Σύμφωνα με λίστα

Δημοφιλείς αναρτήσεις