Αυτοί είναι οι νέοι φοιτητές από το 1ο ΓΕΛ

Ανακοινώθηκαν από τη Διεύθυνση του 1ου Γενικού Λυκείου Βέροιας, όλα τα ονόματα των μαθητών της, που με το παλιό και το νέο σύστημα, κατάφεραν να εισαχθούν στα Ανώτερα και Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας. Καλή σταδιοδρομία σε όλους τους μαθητές που είδαν τους κόπους τους να ανταμείβονται. Δείτε όλα τα ονόματα:

Επιτυχόντες 2016 Νέο Σύστημα
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΠΛΑΚΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ
ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΣΜΥ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ
ΙΑΣΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΓΩΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΓΚΟΤΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΒΟΡΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΦΩΤΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΛΓΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΛΩΡΙΔΟΥ
ΘΕΟΦΑΝΩ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
ΑΝΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑΣΟΥΛΑ
ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΣΑΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ
ΣΟΦΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΑΣΤΕ
ΚΟΤΣΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΕΤΡΟΣ
ΟΛΓΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΝΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΤΕΡ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΑΛΕΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΣΗΜΕΛΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΟΛΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΛΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΛΑΣΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΣΧΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΑΡΡΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΜΠΑΚΑΛΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΩΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΩΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΥΠΑΠΑΝΤΗ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΜΠΑΝΤΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΕΤΗ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΝΗ
ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΑΣΤΕ
ΜΠΕΚΙΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΝΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΕΣΙΝΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΥΣΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΑΜΙΔΗΣ
ΙΩΣΗΦ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΓΙΑΣΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΣΑΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΑΝΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΛΒΕΣΤΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΗΝΤΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΙΚΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΧΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΕΤΚΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΧΛΙΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΕΡΕΜΕΤΑ
ΕΡΜΙΟΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΣΚΟΥΦΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΖΙΓΚΙΕ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΛΥΔΙΑ ΘΑΛΕΙΑ
ΤΑΝΤΕΣΣΕ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ
ΕΥΔΟΚΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΕΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΝΑ
ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΙΑΛΕΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ
ΝΑΤΑΛΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΦΙΛΟΣΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΑΪΤΙΔΟΥ
ΕΥΤΕΡΠΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΑ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΙΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΧΕΡΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΝΝΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΡΥΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
ΗΛΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ




















Επιτυχόντες Παλαιό Σύστημα

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΩΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΩΤΑ
ΑΙΜΙΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΩΤΟΥΛΑ
ΕΛΕΝΗ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ


Απόφοιτοι 2014

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΔΑΣΚΑΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ
ΖΩΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΕΓΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ