Αυτοί είναι οι υποψήφιοι για το επιμελητήριο Ημαθίας - Όλα τα ονόματα

Δυο είναι οι συνδυασμοί που θα συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη του Προέδρου και των αιρετών Συμβούλων του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Ημαθίας, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017. Πρόκειται για το συνδυασμό «Επιχειρηματική Ανανέωση» του Γιώργου Μπίκα και «Ημαθίας Επιμελείν» του
Τάσου Γιάγκογλου. Δείτε τα ονόματα:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ"
Επικεφαλής Συνδυασμού
Μπίκας Γεώργιος


ΤΜΗΜΑ  ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΑΝΝΑ  
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  
ΖΑΧΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΤΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΚΑΝΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
ΣΙΜΗΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
ΤΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
ΤΖΕΤΖΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
ΤΣΙΟΝΑ  ΕΥΔΟΚΙΑ
ΧΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ  ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  
ΩΡΟΛΟΓΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΛΙΓΙΖΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 
ΖΙΑΜΠΟΥΛΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ 
ΚΑΖΙΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ  
ΚΑΤΣΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ 
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ  
ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 
ΜΠΛΑΝΤΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΣΙΝΟΥ  ΑΘΗΝΑ  
ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΧΑΡΑΒΙΤΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΩΤΙΟΣ

ΕΜΠΟΡΙΚΟ  ΤΜΗΜΑ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ        
ΓΑΛΙΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ               
ΔΑΜΚΑΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
ΔΙΠΛΑΡΙΔΟΥ  ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ  
ΕΞΑΡΧΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΑ              
ΖΟΥΖΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ          
ΗΛΙΑΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ               
ΚΑΛΛΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ                
ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                 
ΚΑΝΤΣΑΔΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ        
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΣΥΜΕΛΑ              
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΘΑ  
ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 
ΚΟΥΤΣΙΩΦΤΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ     
ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         
ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
ΜΠΙΖΕΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ           
ΜΠΙΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
ΝΟΥΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ            
ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ      
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        
ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ  
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΠΛΑΤΣΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     
ΣΑΡΔΕΛΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ       
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ       
ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ       
ΤΣΕΛΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ                
ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         

ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ  ΤΜΗΜΑ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ            
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ         
ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      
ΝΕΓΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
ΦΑΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ   
ΓΕΝΝΑΤΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ  ΤΜΗΜΑ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ  ΣΟΦΙ


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
"ΗΜΑΘΙΑ ΕΠΙΜΕΛΕΙΝ"
Επικεφαλής Συνδιασμού
Γιάγκογλου Τάσος 



ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
2 ΔΕΔΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΔΗΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΒΟΥΛΟΥΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
5 ΖΟΥΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ
8 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΚΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
11 ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
12 ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΣΑΡΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
15 ΤΣΕΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
16 ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
17 ΚΑΛΑΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 


ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ 

1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΒΑΡΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
5 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΓΙΑΓΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΓΙΑΖΙΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΓΚΟΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 ΔΑΜΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΔΡΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
11 ΖΕΥΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΖΙΩΓΑΣ ΖΗΣΗΣ
13 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
14 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15 ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
16 ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
18 ΚΟΝΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
19 ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ( ΕΦΗ)
20 ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21 ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΠΙΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
24 ΠΡΟΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
26 ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
27 ΣΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28 ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ
29 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30 ΦΡΑΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ 

1 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
2 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΓΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
7 ΚΑΠΑΝΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ
8 ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
9 ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΝΕΣΤΩΡ
10 ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΛΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
11 ΜΠΙΝΤΙΒΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
12 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΝΤΑΟΥΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΤΟΥΛΑ)
18 ΠΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19 ΣΕΡΔΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
22 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
23 ΣΤΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ 

1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΑΚΗΣ
3 ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ 

1 ΚΑΡΑΦΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ 

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Δημοφιλείς αναρτήσεις