Το πρόγραμμα Κυπέλλου και Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας

Πραγματοποιήθηκε χτες Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου στη Νάουσα η κλήρωση του κυπέλλου και των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Ημαθίας και έβγαλε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, με τους μεγάλους της Γ΄ Εθνικής να μην αγωνίζονται μεταξύ τους στην πρώτη αγωνιστική του κυπέλλου, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 9-10
Σεπτεμβρίου. Θα διεξαχθούν 19 αγώνες. Το πρωτάθλημα θα διαξαχθεί με 15 ομάδες, συνεπώς θα υπάρχει ρεπό. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των διοργανώσεων:


Αναλυτικά τα ζευγάρια του κυπέλλου

Σάββατο 9/9 (5μμ)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Δόξα Νάουσας
Αγία Μαρίνα – Αχιλλέας Νάουσας
Άγιος Γεώργιος – Παλαιό Σκυλίτσι
Βαρβάρες – Λιανοβέργι
Κλειδί – Νεόκαστρο
Μελίκη – Πατρίδα
Παλατίτσια – Νάουσα
Μονόσπιτα – Άραχος
Μακροχώρι – Νησέλι
Σταυρός – Κοπανός

Κυριακή 10/9 5μμ (απόγευμα)

Αλεξάνδρεια – Αγκαθιά
Σχοινάς – Πλατύ
Κουλούρα – Επισκοπή
Αριστοτέλης Ν. – Χαρίεσσα
Τρίκαλα – Ροδοχώρι
Λουτρός – Παλαιοχώρι
ΑΕΠ – Εθνικός Ράχης
Διαβατός - Ολυμπιακός Νάουσας
Νικομήδεια - Στενήμαχος

Περνά χωρίς αγώνα η Μαρίνα

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η / 16η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ατρόμητος Διαβατού
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΕ Χαρίεσσας
Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Δόξα Λιανοβεργίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου

2η / 17η

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Ατρόμητος Διαβατού – Νίκη Αγκαθιάς
ΑΕ Χαρίεσσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΓΑΣ Κοπανού – Κεραυνός Επισκοπής
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
Αχιλλέας Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Δόξα Λιανοβεργίου
Ρεπό : Μακροχώρι

3η / 18η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Νίκη Αγκαθιάς
Μακροχώρι – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ατρόμητος Διαβατού
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού
Δόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

4η / 19η

Μακροχώρι – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Νίκη Αγκαθιάς – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Κεραυνός Επισκοπής
Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Χαρίεσσας – Δόξα Λιανοβεργίου
ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου

5η / 20η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Κεραυνός Επισκοπής – Μακροχώρι
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Δόξα Λιανοβεργίου – Ατρόμητος Διαβατού
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας
ΓΑΣ Κοπανού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου

6η / 21η

Κεραυνός Επισκοπής – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
Μακροχώρι – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Δόξα Λιανοβεργίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

7η / 22η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
Άρης Παλαιοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής
Δόξα Λιανοβεργίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νάουσας – Νίκη Αγκαθιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΓΑΣ Κοπανού – Ατρόμητος Διαβατού
Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας

8η / 23η

Άρης Παλαιοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Δόξα Λιανοβεργίου
Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αχιλλέας Νάουσας
Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Νίκη Αγκαθιάς – ΓΑΣ Κοπανού
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Χαρίεσσας
Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού

9η / 24η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Δόξα Λιανοβεργίου
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής
ΓΑΣ Κοπανού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι
Ατρόμητος Διαβατού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς

10η / 25η

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Δόξα Λιανοβεργίου – Αχιλλέας Νάουσας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΓΑΣ Κοπανού
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Χαρίεσσας
Μακροχώρι – Ατρόμητος Διαβατού
Νίκη Αγκαθιάς – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

11η / 26η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αχιλλέας Νάουσας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΓΑΣ Κοπανού – Δόξα Λιανοβεργίου
ΑΕ Χαρίεσσας – Άρης Παλαιοχωρίου
Ατρόμητος Διαβατού – Κεραυνός Επισκοπής
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακροχώρι
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

12η / 27η

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Νέα Γενεά Νικομήδειας
Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας
Άρης Παλαιοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Κεραυνός Επισκοπής – Νίκη Αγκαθιάς
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μακροχώρι
Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

13η / 28η

Νέα Γενεά Νικο13ημήδειας – ΓΑΣ Κοπανού
ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Δόξα Λιανοβεργίου
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Κεραυνός Επισκοπής
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

14η / 29η

ΑΕ Χαρίεσσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού
Αχιλλέας Νάουσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Δόξα Λιανοβεργίου – Μακροχώρι
Άρης Παλαιοχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Κεραυνός Επισκοπής
Ρεπό : ΓΑΣ Κοπανού

15η / 30η

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Κοπανού
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νάουσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Κεραυνός Επισκοπής – Δόξα Λιανοβεργίου
Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

Δημοφιλείς αναρτήσεις