Σάρωσαν οι μαθητές του 1ου Λυκείου Βέροιας - Όλα τα ονόματα σε Α.Ε.Ι. και Τ.Ε.Ι.

Για μια ακόμα χρονιά, το 1ο Λύκειο της Βέροιας απέδειξε γιατί θεωρείται από τα κορυφαία σχολεία στην εκπαίδευση της Ημαθίας. Ούτε ένας, ούτε δύο, αλλά σχεδόν 95 μαθητές, είδαν τα ονόματά τους να φιγουράρουν στην σχετική λίστα που δόθηκε από το Υπουργείο. Το όνειρο της φοιτητικής ζωής πλέον γίνεται πραγματικότητα και νεαροί μαθητές ετοιμάζονται πλέον για
τις νέες προκλήσεις που έρχονται. Δείτε αναλυτικά όλα τα ονόματα των μαθητών και τις σχολές που κατάφεραν να εισέλθουν:
ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή Επιτυχίας
ΑΝΤΩΝΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΖΩΗΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΑΡΑΒΑΕΛΕΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣΕΥΑΝΘΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΑΠΙΔΟΥΘΕΟΠΟΥΛΑΣΑΒΒΑΣΛΕΥΚΟΘΕΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥΘΕΟΔΩΡΑΝΙΚΟΛΑΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥΜΑΡΙΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΕΛΙΣΑΒΕΤΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΦΩΤΕΙΝΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΙΦΙΓΕΝΕΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΙΩΑΝΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣΜΑΡΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΙΟΡΤΖΗΣΙΩΑΝΝΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΑΡΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΛΣΟΥΖΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΔΕΣΠΟΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΓΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣΑΣΤΕΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΓΩΤΑΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΑΒΙΤΙΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗΘΕΟΔΩΡΟΣΕΛΕΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΧΡΥΣΤΑΛΛΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΜΕΝΑΓΑΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΠΗΝΕΛΟΠΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΚΤΩΡΟΓΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΕΥΔΟΞΙΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΣΩΤΗΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΟΥΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΤΑΥΡΟΣΧΑΡΟΥΛΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΟΡΔΑΝΗΣΣΤΥΛΙΑΝΗΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΚΟΥΛΗΕΥΛΑΜΠΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΡΘΕΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣΜΕΝΕΛΑΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΧΑΡΙΚΛΕΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΟΛΥΜΠΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑΧΡΗΣΤΟΣΕΥΜΟΡΦΙΑΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣΑΣΤΕΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΒΙΚΤΩΡΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΛΕΜΠΕΚΙΔΗΣΦΩΤΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΓΕΩΡΓΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΛΥΠΕΤΡΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΥΣΙΔΟΥΣΟΦΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΥΓΕΝΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΡΥΠΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΛΕΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥΣΤΕΦΑΝΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) 
ΚΥΠΡΑΙΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΚΑΛΕΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥΕΥΠΡΑΞΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΛΕΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) 
ΚΥΡΤΣΙΟΥΜΑΡΙΑΣΤΕΡΓΙΟΣΓΕΩΡΓΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΣΚΑΡΗΑΘΗΝΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΛΙΑΝΙΔΟΥΑΝΤΩΝΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΑΡΙΑΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΑΡΙΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΩΡΓΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΛΙΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΑΝΙΑΠΑΥΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣΓΕΩΡΓΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΙΧΟΣΜΑΡΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΛΑΣΙΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΡΝΟΥΑΣΗΜΙΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕΣΠΟΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΑΛΤΖΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΕΛΕΝΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΛΤΟΥΕΛΕΝΗΙΩΑΝΝΗΣΕΥΔΟΞΙΑΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΕΚΙΟΥΠΟΛΥΞΕΝΗΛΑΜΠΡΟΣΑΝΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΠΕΣΙΝΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣΜΑΡΙΑΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΘΑΝΑΗΛΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΔΡΕΑΣΜΑΡΘΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥΣΟΦΙΑΙΩΑΝΝΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΝΤΑΟΥΚΑΓΕΩΡΓΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤΕΡΓΙΑΝΗΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΥΤΣΕΤΑΡΗΣΑΓΓΕΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΤΙΓΟΝΗΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΗΛΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΘΗΝΑΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΜΑΡΙΑΑΝΤΩΝΙΟΣΕΥΣΤΑΘΙΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΝΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑΝΙΚΟΛΑΟΣΑΗΝΤΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣΡΗΓΑΣΕΛΠΙΝΙΚΗΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣΜΙΧΑΗΛΝΙΚΟΛΑΟΣΣΟΦΙΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΪΟΣΧΡΗΣΤΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΠΕΤΚΟΣΣΤΕΡΓΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΕΛΠΙΔΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΟΥΡΑΝΙΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΙΖΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΑΡΙΚΛΕΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΣΑΒΒΙΔΗΣΣΙΛΟΥΑΝΟΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥΕΛΕΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΑΜΑΝΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΔΙΟΝΥΣΙΟΣΜΑΡΙΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑΕΥΣΤΑΘΙΟΣΕΛΕΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥΣΩΤΗΡΙΑΑΝΔΡΕΑΣΣΟΦΙΑΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΟΥΛΙΩΤΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΡΙΑΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΕΥΔΟΞΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΓΕΩΡΓΙΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΑΣΤΕΜΗΡΕΥΡΥΔΙΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΟΛΥΜΠΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΛΥΚΕΡΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΟΡΛΑΚΙΔΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΤΑΥΡΟΥΛΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΛΕΑΡΧΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥΕΛΕΟΝΩΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΠΑΝΤΕΛΗΣΑΘΑΝΑΣΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΣΑΜΙΤΖΟΝΗΑΡΤΟΥΡΜΙΡΑΝΤΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗΠΑΝΤΕΛΗΣΘΕΟΔΩΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΡΤΣΗΕΛΕΝΗΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΡΤΕΜΙΣΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛΓΕΩΡΓΙΟΣΑΡΓΥΡΩΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΕΡΣΙΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΟΥΜΕΛΑΔΗΜΗΤΡΑΕΥΣΤΑΘΙΟΣΠΟΛΥΞΕΝΗΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣΣΤΑΥΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΜΑΡΘΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΟΥΣΑΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΙΔΗΕΛΕΝΗΙΩΑΝΝΗΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) 

Οι επιτυχόντες του 10% από το 2016
ΕπώνυμοΌνομαΌν. ΠατρόςΌν. ΜητρόςΣχολή Επιτυχίας
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΩΤΑΑΙΜΙΛΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΟΛΓΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΙΡΗΝΗΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 
ΚΥΡΙΑΚΟΥΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΣΗΜΕΛΑΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΤΟΥΛΑΕΛΕΝΗΧΡΗΣΤΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΝΑΜΙΔΗΣΙΩΣΗΦΛΑΖΑΡΟΣΓΙΑΣΝΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΧΑΪΤΙΔΟΥΕΥΤΕΡΠΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΛΕΝΗΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Δημοφιλείς αναρτήσεις