Όλο το Eurobasket 2017 καθημερινά στο «Αγορά» με burger+μπύρα 6,50€!

Η πιο σημαντική διοργάνωση για τη φετινή χρονιά στο μπάσκετ μόλις ξεκίνησε και το «Αγορά cafe bistro» έστησε το ιδανικό σκηνικό για να το παρακολουθήσουμε. Καθημερινά, με όλες τις μεταδόσεις σε τεράστιες οθόνες και μια σούπερ γευστική προσφορά για όλη τη διάρκεια του «Eurobasket 2017». Λαχταριστό, ζουμερό, χορταστικό Big Burger και παγωμένη Heineken με 6,50€!
Στη μάχη ρίχνεται απόψε και η Εθνική Ελλάδος στο ποδόσφαιρο. Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα αντιμετωπίζει στις 21:45 την Εσθονία για την 7η αγωνιστική των προκριματικών του Παγκοσμίου Κυπέλλου του 2018. Το «Αγορά cafe bistro» πιστό σε κάθε ραντεβού του με τα ελληνικά χρώματα, ανάβει οθόνες και μας περιμένει για μπάλα, burger+μπύρα με 6,50€.






Δείτε όλο το πρόγραμμα του Eurobasket 2017 στο «Αγορά» 
Πέμπτη 31 Αυγούστου
13:45 Σλοβενία-Πολωνία (ΕΡΤ2)
15:45 Γερμανία-Ουκρανία
16:30 Ισλανδία-Ελλάδα (ΕΡΤ1)
18:30 Λιθουανία-Γεωργία
20:00 Γαλλία-Φινλανδία (ΕΡΤ2)
21:30 Ιταλία-Ισραήλ

Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου
14:15 Βέλγιο-Μ. Βρετανία
15:00 Ουγγαρία-Κροατία (ΕΡΤ2)
17:00 Σερβία-Λετονία
17:45 Ισπανία-Μαυροβούνιο (ΕΡΤ2)
20:30 Ρουμανία-Τσεχία
21:00 Τουρκία-Ρωσία (ΕΡΤ2)

Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου
13:45 Πολωνία-Ισλανδία (ΕΡΤ2)
14:15 Λετονία-Βέλγιο
15:00 Μαυροβούνιο-Ουγγαρία
15:45 Γεωργία-Γερμανία
16:30 Ελλάδα-Γαλλία (ΕΡΤ1)
17:00 Ρωσία-Σερβία (ΕΡΤ2)
17:45 Τσεχία-Ισπανία
18:30 Ουκρανία-Ιταλία
20:00 Φινλανδία-Σλοβενία (ΕΡΤ2)
20:30 Κροατία-Ρουμανία
21:00 Μεγάλη Βρετανία-Τουρκία
21:30 Ισραήλ-Λιθουανία

Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου
13:45 Γαλλία-Ισλανδία
15:45 Γεωργία-Ουκρανία
16:30 Σλοβενία-Ελλάδα (ΕΡΤ1)
18:30 Λιθουανία-Ιταλία
20:00 Φινλανδία-Πολωνία (ΕΡΤ2)
21:30 Γερμανία-Ισραήλ

Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου
14:15 Λετονία-Μεγάλη Βρετανία
15:00 Ουγγαρία-Τσεχία (ΕΡΤ2)
17:00 Βέλγιο-Ρωσία
17:45 Μαυροβούνιο-Κροατία (ΕΡΤ2)
20:30 Ισπανία-Ρουμανία
21:00 Σερβία-Τουρκία (ΕΡΤ2)

Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου
13:45 Ισλανδία-Σλοβενία (ΕΡΤ2)
14:15 Ρωσία-Λετονία
15:00 Τσεχία-Μαυροβούνιο
15:45 Ουκρανία-Λιθουανία
16:30 Πολωνία-Γαλλία (ΕΡΤ1)
17:00 Μεγάλη Βρετανία-Σερβία
17:45 Κροατία-Ισπανία (ΕΡΤ2)
18:30 Ιταλία-Γερμανία
20:00 Ελλάδα-Φινλανδία (ΕΡΤ1)
20:30 Ρουμανία-Ουγγαρία
21:00 Τουρκία-Βέλγιο
21:30 Ισραήλ-Γεωργία

Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου
14:45 Σλοβενία-Γαλλία και Γερμανία-Λιθουανία (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)
17:30 Ελλάδα-Πολωνία (ΕΡΤ1)
17:30 Γεωργία-Ιταλία (ΕΡΤ2)
20:45 Φινλανδία-Ισλανδία και Ισραήλ-Ουκρανία (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)

Πέμπτη 7 Σεπτεμβρίου
14:30 Τσεχία-Κροατία και Ρωσία-Μ. Βρετανία (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)
17:15 Βέλγιο-Σερβία και Ουγγαρία-Ισπανία (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)
20:45 Λετονία-Τουρκία και Μαυροβούνιο-Ρουμανία (ΕΡΤ2, παράλληλη μετάδοση)

Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου
12:00 Αγώνας, φάση των «16»
14:30 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)
17:15 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)
20:45 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)

Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου
12:30 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)
15:15 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)
18:45 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)
21:30 Αγώνας, φάση των «16» (ΕΡΤ2)

Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου
18:45 Α' Προημιτελικός (ΕΡΤ2)
21:30 Β' Προημιτελικός (ΕΡΤ2)

Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου
18:45 Γ' Προημιτελικός (ΕΡΤ2)
21:30 Δ' Προημιτελικός (ΕΡΤ2)

Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου
21:30 Α' Ημιτελικός (ΕΡΤ2)

Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου
21:30 Β' Ημιτελικός (ΕΡΤ2)

Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου
17:00 Μικρός τελικός (ΕΡΤ2)
21:30 Τελικός (ΕΡΤ1)

Δημοφιλείς αναρτήσεις