• http://www.veriotis.gr/
  • http://www.veriotis.gr/
  • http://www.veriotis.gr/

Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν σε Μαθηματικούς Διαγωνισμούς (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές, που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς «Θαλής», «Ευκλείδης», «Αρχιμήδης», «Υπατία» και «Καραθεοδωρή», την Κυριακή 7 Μαΐου 2017 και ώρα 11:00 πμ στο Ξενοδοχείο «Αιγές Μέλαθρον» στη Βέροια. Κεντρικός ομιλητής της
τελετής βράβευσης είναι ο κ. Θοδωρής Ανδριόπουλος, συγγραφέας και καθηγητής στο Αμερικάνικο Κολλέγιο Ανατόλια της Θεσσαλονίκης. Η ομιλία του αναφέρεται στα «Παιχνίδια με εφαρμογή της Θεωρίας Παιγνίων και των Πιθανοτήτων».

Για τον διαγωνισμό Υπατία (Ημαθία)
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΓΚΟ
ΑΓΓΕΛΟΣ
6ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΕΥΤΥΧΙΑ
ΓΥΜΝ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΚΕΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΥΜΝ.ΚΟΠΑΝΟΥ
ΓΚΙΟΡΤΖΗ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΛΛΑ
ΒΑΓΙΑ
2ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΟΥ
ΒΙΡΓΙΝΙΑ
4ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΖΙΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΖΥΦΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΑΛΙΓΙΑ
ΑΟΥΡΟΡΑ
ΓΥΜΝ.ΚΟΠΑΝΟΥ
ΚΑΛΛΗ
ΜΑΛΑΜΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΟΤΣΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
4ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΓΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ
ΜΑΡΙΑ
5ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΥΡΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΛΑΦΑΡΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
5ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΠΟΛΥΤΙΜΗ
ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΠΑΛΤΑΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΥΜΝ.ΚΟΠΑΝΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ
ΕΛΕΝΗ
2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΠΕΡΣΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΠΙΖΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΠΛΟΥΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΖΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΣ
ΓΥΜΝ.ΚΟΠΑΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ
4ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΥΜΝ.ΚΟΠΑΝΟΥ
ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΥΛΤΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΣΙΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΤΑΒΛΑΝΤΑ
ΕΥΔΟΚΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΖΟΥΡΤΖΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΟΠΟΥΖΗ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΤΣΑΚΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΤΣΕΛΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΤΥΠΟΥ
ΕΛΕΝΗ
5ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ
ΧΟΝΔΡΟΥ
ΕΦΗ
2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΟΥΣΑΣ

Για τον διαγωνισμό Κ. Καραθεοδωρή  (Ημαθία)
α/α
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
2
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
3
ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
4
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
5
ΓΚΕΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ
6
ΔΕΛΛΑ
ΒΑΓΙΑ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
7
ΖΙΑΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
8
ΖΥΦΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
9
ΚΑΛΙΓΙΑ
ΑΟΥΡΟΡΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ
10
ΚΑΛΛΗ
ΜΑΛΑΜΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
11
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
12
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
13
ΚΟΥΓΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
14
ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ
ΜΑΡΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
15
ΚΥΡΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
16
ΛΑΦΑΡΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
17
ΜΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
18
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
19
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
20
ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
22
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
23
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
24
ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
25
ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ
26
ΜΠΕΡΣΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
27
ΜΠΙΛΟΥΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
28
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
29
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ
30
ΠΟΥΛΤΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
31
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
32
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
33
ΤΣΑΚΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Για τον διαγωνισμό Θαλής
α/α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΑΞΗ
1
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΗΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
2
ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
3
ΑΥΤΖΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
4
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
5
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
6
ΛΑΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
7
ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΝΑ
4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
8
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
9
ΠΑΝΤΣΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
10
ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
11
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
12
ΣΙΜΟΥ
ΕΛΕΝΗ
2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
13
ΤΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
14
ΤΟΥΦΕΞΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
         1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
15
ΧΩΜΑΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
17
ΔΑΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
18
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
19
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ
ΠΑΝΔΩΡΑ
2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
20
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1ο  ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
21
ΚΟΛΚΑ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
22
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ
ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
23
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
24
ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
25
ΤΖΙΜΙΤΣΗ
ΜΑΡΙΑ
3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
26
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
27
ΨΑΡΡΑ
ΔΑΝΑΗ
3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ
Γ ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
28
ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
1ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
29
ΔΟΥΛΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
30
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
31
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
32
ΜΑΤΡΑΚΑ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
1ο  ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
33
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
34
ΜΟΥΣΚΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
4ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
35
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΘΩΜΑΣ
2ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
36
ΠΕΓΙΟΥΔΗ
ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ
ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ-ΚΟΡΥΦΗΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
37
ΠΕΡΤΣΙΟΥΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2ο  ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
38
ΣΟΥΛΗ
ΕΥΘΥΜΙΑ
1ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
39
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ
ΜΙΧΑΕΛΑ
3ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
40
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
4ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
41
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ο  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
42
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Για τον διαγωνισμό Ευκλείδης
α/α
ΤΑΞΗ
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΛΑΖΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
3
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
4
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΔΑΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
5
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΛΚΑ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
6
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ
ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
7
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
8
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
9
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Για τον διαγωνισμό Υπατία (Πέλλα)
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜΥΝΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ
ΑΝΝΙΤΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑ
ΑΣΤΑΡΤΖΗ
ΜΑΡΘΑ
2ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΒΑΝΗΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΗΣΑΡΗΣ-ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΚΑΒΑΝΙΔΗ
ΙΣΙΔΩΡΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΚΕΝΤΖΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΙΡΗΝΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΥΜΝ.Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΚΑΓΓΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΛΑΒΗ-ΚΑΛΕΤΖΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
 1ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΖΑΡΑΚΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΜΗΣΙΡΛΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΗΤΡΟΥΛΗ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
 1ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΕΤΚΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
2ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΙΜΗΤΗ
ΘΕΟΦΑΝΗ
ΓΥΜΝ.ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΣΚΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
 4ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΣΙΝΤΟΝΙΔΟΥ
ΙΣΜΗΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΥΜΝ.ΠΕΤΡΙΑΣ
ΤΣΟΥΝΤΟΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΣΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
3ο ΓΥΜΝ.ΕΔΕΣΣΑΣ
ΦΡΕΣΚΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 1ο ΓΥΜΝ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Για τον διαγωνισμό Κ. Καραθεοδωρή (Πέλλα)

α/α
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ
ΑΝΝΙΤΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
2
ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
3
ΓΚΕΝΤΖΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
4
ΚΛΑΒΗ-ΚΑΛΕΤΖΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
5
ΜΑΖΑΡΑΚΗ
ΗΛΙΑΝΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
6
ΜΗΣΙΡΛΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
7
ΣΚΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
8
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΙΑΣ
9
ΤΣΟΥΝΤΟΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Για τη Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας
Ο Αντιπρόεδρος
Ιωάννης Καμπουρίδης
Ο Γενικός Γραμματέας
Χονδρολίδης Δημήτριος





Δημοφιλείς αναρτήσεις