Αυτοί είναι οι 75 νέοι φοιτητές από το 5ο Λύκειο

Τέλος στην αγωνία των μαθητών και του 5ου Γενικού Λυκείου Βέροιας δόθηκε σήμερα το πρωί, με την ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας. 75 απόφοιτοι της Γ' τάξης του Λυκείου, από σήμερα είναι φοιτητές, δικαιώνοντας τους κόπους τους και κάνοντας υπερήφανους τους γονείς και τους καθηγητές τους. Καλή σταδιοδρομία σε όλους! Δείτε τα ονόματα:

ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΟΦΙΑ
ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΙΡΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΡΘΕΝΑ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΟΥΤΣΙΚΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΔΑΡΑΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΖΙΩΓΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΗΡΑΚΛΕΙΔΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΜΑΛΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ
ΑΝΘΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΓΑΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΤΣΙΚΑΡΩΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΙΡΗΝΗ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΚΑΦΤΗΡΑΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΗΡΙΜΚΗΡΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΤΙΔΟΥ
ΜΥΡΟΦΟΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΟΥΠΙΔΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΦΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΑΣ
ΜΑΡΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΩΗΛΙΔΟΥ
ΡΑΦΑΕΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΡΟΛΛΙ
ΑΓΓΕΛΕ
ΝΑΛΤΟΝ
ΦΛΟΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΙΧΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΟΥΓΤΟΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΘΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΜΠΟΖΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΝΤΟΥΑΡΤ
ΛΙΛΙΑΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΣΥΜΕΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΙΣΑΑΚ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΡΣΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΝΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΠΑΤΡΙΚΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΑΠΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΕΠΠΑΣ
ΖΗΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ
ΟΜΗΡΟΣ
ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΑΚΚΟΡΑΦΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΕΛΑΜΙ
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΑΡΤΑΝ
ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΟΦΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΦΟΥΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ
ΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΩΤΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΓΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ
ΒΑΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΑΒΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΤΣΑΚΠΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΓΓΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΦΑΝΤΙΔΟΥ
ΒΑΪΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ - ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΩΡΑΦΑΪΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΑΒΡΑΑΜ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)