Γεωργιάδης: «Μας αδικεί το σκορ»

Το 3-0 είναι ένα σκορ το οποίο αδικεί τη Βέροια σύμφωνα με τον Γιώργο Γεωργιάδη που μίλησε στην κάμερα του novasports λίγα λεπτά μετά την λήξη του αγώνα. Διαβάστε αναλυτικά τις δηλώσεις έμπειρου μεσοεπιθετικού: «Έχει σημασία το σκορ αλλά δεν αξίζαμε το 3-0. Σταθήκαμε καλά στο πρώτο ημίχρονο και αν εξαιρέσουμε το δοκάρι του Μήτρογλου δεν απειληθήκαμε ιδιαίτερα.
Από το πέναλτι και μέχρι το 88' ήμασταν πολύ καλοί. Θα μπορούσαμε να κάνουμε και κάποιες ευκαιρίες μπροστά , μας αδικεί το σκορ. Παίζουμε ψηλά στο γήπεδο σε όλα τα παιχνίδια, το κάναμε και με τον Ολυμπιακό που είναι μεγάλη ομάδα και δεν του αφήσαμε πολλούς χώρους. Κάναμε το παιχνίδι μας και αν εξαιρέσουμε τα τελευταία λεπτά πήγαμε καλά».